Denizbank İşkur lise mezunu personel alımı

Denizbank İşkur lise mezunu personel alımı

Ülkemizin güvenilir bankalarından biri olan Denizbank, İŞKUR ile ortak bir projeye ima attı. Denizbank’ın İşkur destekli projesinde görevlendirilmek üzere en az lise mezunu olmak üzere personeller aranıyor.

Uluslararası bir bankanın ayrıcalıklı ortamında kariyer yapmak isteyenlerin İşkur, Denizbank projesinde görev alarak İletişim Merkezi Asistanı pozisyonu için başvuru yapması yeterli olacaktır. 1997’den beri bankacılık sektöründe üst sıralarda yer alan banka, ürün ve hizmetlerini genişleterek daha çok müşteriye ulaşma hedefiyle çalışmalarını yürütüyor. Şimdi de Türkiye’de iş ve işvereni buluşturan kurum olan İşkur ile ortak bir proje kapsamında çalışmalarını sürdürmeyi hedefliyor. Toplamda 14825 kişi ve yurtdışı iştirakleri dahil olmak üzere toplam 748 şubesi bulunan Denizbank, birçok sayıda en az lise mezunu veya yüksekokul mezunu olmak üzere personel alımı yapmaya hazırlanıyor.Denizbank İşkur lise mezunu personel alımı

Deniz’de kariyer yapmak isteyenler bu ilana başvuru yapabilir. Denizbank Kariyer fırsatları deneyimli ve yeni mezun olan kişiler için farklı pozisyonlarda devam ediyor.
Tüm çalışanlara yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri mesleki ortam ve şartlar sunan banka yeniş çalışma arkadaşları arıyor. Çalışanlarına günün koşullarına uygun dolgun ücret ve ek olanaklar sunan banka, eğitim ve staj imkanları ile de tercih ediliyor.
Denizbank İletişim Merkezi Asistanı pozisyonu için aranan şartlar şöyle sıralanıyor.

 • 28 yaşını geçmeyen
 • En az lise veya MYO mezunu
 • MS ofis programlarını kullanabilen
 • Tam zamanlı çalışmasına mani bulunmayan adaylar aşağıdakği bağlantıdan başvuruyapabilir.
  Denizbank İletişim Merkezi Asistanı ilanına başvuru yapmak için Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan KOSGEB 50 KOBİ uzman yardımcısı alacak! başlıklı makalemizde KOBİ uzman yardımcısı, KOBİ Uzman Yardımcısı maaşı ve KOSGEB hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. tugba dedi ki:

  lise mezunuyum çalışmak istiyorum

 2. tugba dedi ki:

  24 yaşındayım

BİR YORUM YAZ