DenizBank Personel Alımı İş Başvurusu 2014

DenizBank Personel Alımı İş Başvurusu 2014

denizbank-subeDenizbank Türk denizcilik sektörünü finanse etmek amacıyla kurulmuş bir devlet bankasıyken günümüzde  Rusya’nın en büyük bankası olan Sberbank of Russia bankasına devredilmiştir.

DenizBank bankacılık hizmetlerinin yanında yatırım bankacılığı, faktöring, leasing, sigortacılık vb. hizmetleri ekleyerek “DenizBank Finansal Hizmetler Grubu” olarak hızlı bir büyüme kaydetmiştir. Her geçen gün büyümesini arttıran finans sektörünün lider markası bugün 13 grup şirketle birlikte 10,000’den fazla personel çalıştırmaktadır.

DenizBank 2014 yılında da büyüme hedefleri çerçevesinde yeni şubeler açmaya, bünyesindeki hizmetler grubuna yeni personeller eklemeye devam ediyor.

DenizBank 2014 iş ilanları arasında başta Bireysel Satış Danışmanları olmak üzere, Bireysel Danışman, Portföy Yöneticileri, Veri Kalitesi Yetkilisi ve en az Lise mezunu, telefonda satış ve müşteri geri kazanımı yapacak satış temsilcileri alacak.

DenizBank 2014 iş ilanlarını incelemek ve başvuru yapmak üzere tıklayınız. 

 

 


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. asuman dedi ki:

    Ben umraniyede oturuyorum temizlik cay kahve gibi islerde sizlerle calismak isterim

BİR YORUM YAZ