EPDK 10 avukat alacak!

EPDK 10 avukat alacak!

Enerji piyasasının rn yetkili kurumu olan Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) 10 avukat alacağını duyurdu. Avukat alım ilanı yayınlayan EPDK, Hukuk Fakültesi mezunu 10 kişiyi isdihdam edecek. Ülkemizde en çok kullanılan emerji kaynaklarından birisi olan doğalgazın da yeterli, kaliteli, sürekli, düşük maliyetli tüketiciye ulaşması için çalışmalar yapan bir kuruluştur. Elektrik, petrol ve LPG’nin; ve çevreye zarar vermeden tüketicilerin kullanımına sunulması için çalışmalar yapan kurumun huhuki işlemlerinin takibinin yapılması amacıyla avukatlar alacak. EPDK 10 avukat alacak!

EPDK 10 avukat alacak.

Kurumun yayınladığı Avukat Alım ilanında adaylarda aranan şartlar ve başvuru koşulları bulunuyor.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Avukatlık Sınav Duyurusu

Kurumda boş bulunan 10 (on) Avukat kadrosu için giriş sınavı yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI

-Hukuk Fakültesi mezunu olmak,

-Avukatlık belgesine sahip olmak,

-ÖSYM tarafından (B) grubu kadrolar için 05-06 Temmuz 2014 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavının KPSSP3 puan türünden en az 75 puan almış olmak kaydıyla, yapılacak sıralamada en yüksek puanı alan adaydan başlamak üzere ayrılan kontenjanın (5) beş katı aday arasına girmek (son sıradaki aday ile eşit puana sahip adaylar da sınava çağrılırlar).

BAŞVURU

Giriş sınavı başvuruları, 04 Mayıs 2015 tarihinde başlayacak 15 Mayıs 2015 tarihinde sona erecektir.

Başvurular, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu veya www.epdk.gov.trinternet adresinden temin edilecek başvuru formu doldurularak yapılacaktır.
EPDK Adres: İşçi Blokları Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi (Eski 1483 Cd.) No:51/C 06530 Yüzüncüyıl/Çankaya/ANKARA

EPDK Avukat Alım ilanı için Tıklayınız!


Bir önceki yazımız olan Gübretaş personel alımı iş başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Gübre Fabrikaları işçi alımı, Gübretaş İnsan Kaynakları ve Gübretaş iş başvurusu 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ