Evden Müşteri Temsilcisi Olma Fırsatları

Evden Müşteri Temsilcisi Olma Fırsatları

Teleperformance sponsorluğunda bu yıl 8.si düzenlenen Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı, 18-19 Ekim 2012 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Türkiye’deki çağrı merkezi sektörünün uluslararası standartlara ulaşmasını sağlayan ve her yıl yüzlerce sektör temsilcisini ağırlayan Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı IMI Conferences tarafından düzenleniyor. Konferansta bu yıl; müşteri hizmetlerinde sosyal medya kullanımı, e-ticaret, hızlı değişen müşteri beklentilerine aynı hızla cevap verecek yeni teknolojiler, İK politikaları ve evden çalışma olgusu, çağrı merkezi mimarisi ve dizaynı gibi önemli konular ele alınacak.
Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı
Açılış konuşmasını Teleperformance Group Başkan Yardımcısı Mark Pfeiffer’in yapacağı konferansta Pfeiffer, çağrı merkezleri için hem fırsat hem daha fazla sorun anlamına gelen e-ticaret olgusunu dünyadaki örnekleriyle değerlendirecek.

Sosyal medyada yatırımın geri dönüşünü nasıl hesaplarsınız?
Akıllı telefonlarla işlem yapanların artması, günümüzde kurum ve markaların mobil veya dijital bir strateji geliştirmelerini zorunlu kılıyor.
Tüketici hareketlerindeki dijital çağı ve onun getirdiği yenilikleri yorumlayacak olan ITesa.com ‘un CEO’su Keith Fiveson, sosyal medyaya yapılan yatırımın geri dönüşü nasıl hesaplanır, sosyal medya hizmet sürecinde çağrı merkezlerinin rolü ve etki alanları nedir? gibi konulara değinecek.

 

Çağrı merkezleri için yeni hizmet modeli: Evden Çalışma
Bazı
hizmet alanlarında en verimli modelin evden çalışma olduğuna inanan ve Hilton Avrupa Operasyonları’nda “Evden Çalışma Modeli”nin uygulanmasına öncülük eden Gillian J Bell, daha sonra bu modeli ABD’ye de iş modeli olarak uyarlayarak, bu yolla 1000’in üzerinde müşteri temsilcisi sayısına ulaşmıştır. Evden çalışma olgusuna global anlamda ışık tutacak olan Evden Müşteri Temsilciliği Danışmanı Bell, modelin beklenmedik faydalarına odaklanacak.

Doğru ve etkin performans yönetimi
Off Center LLC Kurucusu Greg Levin çalışan bağlılığını artırmanın yöntemlerini anlatacak. Z kuşağı gibi elde tutulması zor olan yeni nesille çalışmanın ve motivasyonlarını yüksek tutmanın yollarına ışık tutacak. Bağlılığı ve performansı yüksek seviyedeki çalışanların, müşterilerin üzerinde olumlu etki yaptığına değinerek, “Doğru ve etkin bir performans yönetimi nasıl olur” sorusuna yanıt verecek.

Çalışan refahında ortamın önemi
INPAR Kurucu ortağı Rui Santos , çağrı merkezlerinde fiziksel ortamın nasıl düzenlenmesi gerektiğine değinerek çalışan refahı ile verilen hizmetin kalitesi arasındaki doğru orantıyı örnekleriyle açıklayacak. Sunumunu 10 farklı bileşeni işleyecek olan Santos, katılımcılara ışıklandırmadan, akustiğe, mobilya ergonomisinden molalara kadar nasıl bir sistem kurulması gerektiğini anlatacak.


Bir önceki yazımız olan MEB 25 bilişim personeli alacak başlıklı makalemizde Bilgi güvenliği uzmanı, bilgisayar mühendisliği ve elektrik mühendisliği hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. derya dedi ki:

    bu işi yapan varmı acaba

BİR YORUM YAZ