Flash TV İş Başvurusu

Flash TV İş Başvurusu

 flash-tvTelevizyon kanalları arasında kendine özgü program anlayışıyla yayın yapan Flash TV farklı bir seyirci potansiyeline hitap eder. Yayın hayatına 1992’de başlayan eğlence kanalı, Göktuğ Şirketler Grubu bünyesinde Bursa’da yayınlarına başladı. Türkiye’nin ikinci özel televizyonu olarak yayın hayatına başlayan Bursa merkezli olan kanal daha sonra yayınlarını İstanbul’dan sürdürmeye başladı. Flash TV radyo televizyon alanında kariyer yapmak isteyen gençlere iş olanakları sunuyor. Kanalın gerek ekran önünde, gerekse ekran arkasında görev verilmek üzere personel alımı yapacağı duyuruldu. Flash TV İstanbul stüdyolarında görev almak isteyen adayların özgeçmişlerini kurumun İnsan Kaynakları bölümüne ulaştırmaları gerekiyor.  Açık pozisyon olmaması durumunda CV’ler arşivde değerlendirilmek üzere muhafaza edilecek, pozisyon açıldığında iletişim kurulacaktır.

Flash TV iş başvurusu ve özgeçmiş göndermek için İnsan Kaynakları bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Merkez:

Catmamescit Mah. Tepebaşı Cad. Trafo Sokak No:5 Beyoğlu PK:34430 İstanbul

Tel:  0 212 256 82 82

İstanbul Bakırköy Stüdyoları: 

İncirli Caddesi  Flash Tv Stüdyoları No :68

Bakırköy / İstanbul

Tel: 0 212 571 45 55

Flash TV Ankara Temsilciliği :

Aziziye Mahallesi Karyağdı Sokak  No:18  A.Ayrancı-Çankaya / Ankara

 

TEL:0 312 439 82 70


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Semra Özcan dedi ki:

    Merhabalar ankara vatan tvde studyo sefiyim iki yıldır bu isi yapiyorum simdide istanbulda calismak istiyorum eger uygun gorurseniz kanalizda gorev almak istiyorum tesekkurler

BİR YORUM YAZ