Garanti Bankası Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alım İlanı

Garanti Bankası Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alım İlanı

Garanti Bankası Personeli Alımı Türkiye’nin öncü ve yenilikçi bankası olan Garanti Bankası yeni yıla yeni personel alımları ile hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Garanti Bankası yeni alacağı personeller arasında “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” pozisyonu bulunuyor. Gelişime açık, eğitimli, modern, yaratıcı ve finans sektöründe çalışmayı isteyen takım arkadaşları aranıyor. Üniversite öğrencilerine yönelik part-time iş fırsatları, staj programları, yeni mezunlar ve deneyimli çalışanlar için alternatif iş olanaklarımızla Garanti’li bir kariyerin kapılarını açmak isteyenlerin bankanın internet sitesinden veya sitemizden yayınlanan ilanları takip etmeleri gerekmektedir.

Garanti Bankası personel alımı işlemlerinin yürütüldüğü İnsan Kaynakları departmanı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alım ilanlarını yayımladı. İstanbul, Ankara, Kocaeli, Sivas, Antalya, Aydın, Denizli, Muğla’da bulunan Çağrı Merkezimizde görevlendirilmek üzere açtığımız “Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi ve Satış Temsilcisi” görevlerine başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca Sosyal Medya Müşteri Temsilcisi, üniversite öğrencileri için gece vardiyası Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi için de iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Nasıl Başvurulur? 

Telefon Bankacılığı pozisyonları için; internetteki ilanları takip ederek online başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Telefon Bankacılığı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ilanına başvurmak için tıklayınız

Garanti Bankası Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İlanlarına buradan başvurabilirsiniz. 

 


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ