Halkbank Müfettiş Yardımcılığı Sınavı

Halkbank Müfettiş Yardımcılığı Sınavı

halkbankTürkiye’nin 70 yıllık geçmişiyle en köklü kurumlarından olan Halkbank yurt çapında yaygın şubeleri, büroları, özel işlem merkezleri ve yurt dışı temsilcilikleri ile halka hizmet vermeye devam ediyor. Halkbank bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da ülkemiz ekonomisinin temel taşı olan esnaf, sanatkar ve KOBİ’lere destek vermeye devam ediyor. Halkbank üretim, yatırım ve istihdama katkıda bulunan tüm girişimcileri çağdaş bankacılık hizmetleri sunuyor.

2013 yılında şubeleşme hızına da önem veren Banka 2012 yılında 50 yeni şubeyi hizmete soktu. Şube ağını genişletmenin yanında, Halkbank ailesi 2012 yılında yeni personellerle büyümeye devam etti. 2011’de 13.643 kişilik çalışan kadrosu  bulunan Bankanın, bugün 14.971 çalışanı bulunuyor. 2013’te yaklaşık 750 kişiyi isdihdam ederek, Halkbank ailesine güç katmasını planlıyor.

Finans sektörünün güçlü ve güvenilir bankası yeni bir sınav ilanı yayımladı. Halkbank bünyesinde görevlendirmek üzere Müfettiş Yardımcıları alacak. Halkbank Müfettiş Yardımcılarını düzenleyeceği yazılı sınavla belirleyecek. Yazılı sınavda başarılı olan adaylar sözlü sınava katılacaklardır. 

Halkbank Müfettiş Yardımcılığı Sınavına katılacak olan adayların 26.04.2013 tarihinden itibaren sınav giriş ücretini yatırarak başvurularını yapmaları gerekmektedir. Sınav başvuruları 17.05.2013 Cuma günü saat 17:00’ye kadar http://sinav.anadolu.edu.tr/sb/ adresinden yapılacaktır.

Halkbank Müfettiş Yardımcılığı Sınavı başvuru koşulları ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Halkbank Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı İlanı


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ