İller Bankası açıktan 200 personel alacak

İller Bankası açıktan 200 personel alacak

Memur olmak isteyenler için yeni ilanlar yayınlandı. Sayfamızda sizlerle yeni memur alım ilanlarını paylaşmaya devam ediyoruz. İlbank olarak da bilinen İller Bankası A.Ş. açıktan personel alımı yapmak üzere ilan yayınladı. İlbank tarafından açıktan 200 personel alımı yapılacağı ilan edildi. İlbank 200 personel alımına başvuru şartları ve detaylı bilgileri aşağıdaki haberimizde bulabilirsiniz.

İller Bankası A.Ş. (İlbank) açıktan 200 personel alımı yapıyor. İlbank ilanı 13 Temmuz 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlandı. İlbank tarafından 200 memur alımı gerçekleştirilecek. İller Bankası A.Ş. Yurt İçi Hizmet Birimlerinde 200 Teknik Uzman Yardımcısı isdihdam edilecek. İller Bankasının 200 personel alımına başvurular 14 Temmuz 2016 tarihinde başlayıp 29 Temmuz 2016 tarihinde sona erecek. İlbank personel alımı için internet üzerinden elektronik ortamda başvuru yapılacak. İller Bankası açıktan 200 personel alacakAdaylar bankanın resmi internet sayfasında bulunan iş talep formunu doldurularak, çıktısını alıp imzalayıp belirtilen belgelerle birlikte İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı’na elden teslim ederek, ya da posta yolu ile (iadeli taahhütlü / kargo) gönderebilecekler. Başvuru şartları ise şöyle; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, En az 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Makina Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Mimarlık ve Şehir ve Bölge Planlama, bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, 2015 veya 2016 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında KPSSP1 puan türünden yetmiş (70) ve üzeri puan almış olmak şartları aranıyor. Yazılı sınav 07 Ağustos 2016 Pazar günü Ankara’da yapılacak, sözlü sınav tarihi ise yazılı sınav sonuçları ile birlikte Banka web sayfasında ilan edilecek.

İlbank 200 personel alımı ilan metni için tıklayınız.


Bir önceki yazımız olan Polis Akademisi öğrenci alımı 2016 başlıklı makalemizde 2016 Polis Akademisi öğrenci alımı, POEM öğrenci alımı 2016 ve Polis Akademisi başvuru şartları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ