İş Bankası Memur Alım Sınavı

İş Bankası Memur Alım Sınavı

Ülkemizin en köklü bankalarından biri olan İş Bankası 2013 yılında büyüme stratejileri kapsamında yeni personeller almaya devam ediyor. İş Bankası yeni personellerini belirlemek için 2013 yılının ilk iş bankası sınavı yapılacak. İş Bankası en son 16 Aralık tarihinde yazılı sınav düzenlemişti. İş Bankası Sınavının Genel Yetenek Testi aşaması; Adana, Antalya, Bursa Ve Kayseri illerinde gerçekleştirilmişti. 16 Aralık İş Bankası sınavına katılan adaylar yazılı aşamadan aldığı puana göre barajı geçtikleri takdirde mülakata davet edildiler. İş Bankasında göreve başlayacak adaylar, işe alım aşamasında her pozisyon için farklı değerlendirme araçları ile değerlendirilir. İş Bankası başta İstanbul’da bulunan Şubeleri ve Genel Müdürlük bölümlerinde görevlendirilmek üzere sınav duyurusu yaptı. Bankanın İstanbul’da bulunan Şubeleri ve İş Bankası Memur Alım SınavıGenel Müdürlük bölümlerinde görev almak isteyen adaylar 23 Ocak 2013 Çarşamba ve izleyen günlerde elektronik ortamda düzenlenecek olan Memur Alım Sınavlarına katılarak değerlendirmeye alınacaktır. Adayların bu sınava katılmak için öncelikle başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru formu aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Elektronik ortamda yapılan Genel Yetenek Testine tabi tutulan adaylar, yapılan değerlendirmelerden sonra mülakata davet edilirler. Mülakat sonucu olumlu bulunan adaylar ise gerekli belgeler istenerek işe davet edilecektir.

İş Bankasının İstanbul’da bulunan Şubeleri ve Genel Müdürlük bölümlerinde isdihdam edilmek üzere  23 Ocak 2013 Çarşamba ve izleyen günlerde elektronik ortamda yapılacak olan elektronik ortamdaki Memur Alım Sınavlarına başvurmak isteyenler başvuru formuna buradan ulaşabilirler.

İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

İş Bankası sınavı sonuçları açıklandığında web sitemizde sizlerle paylaşacağız. Siz de Facebook sayfamızı beğenerek; sorulardan, sınav ile ilgili yorumlardan  ve sonuçlardan anında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. asibaskentli dedi ki:

    iyi geceler bi sorum olacak bilgisi olanlara ben dikey geçiş ile 3 . sınıf iktisat bölümü okuyorum ama başvuru listesinde devam ediyor seçeneğini seçtiğimde diploma notu istiyor fakat seçenek kapalı ve formu dolduramıyorum bu konuda bilgi sahibi kişiler bana yardımcı olursa sevinirim…

BİR YORUM YAZ