İş Bankası Personel Sınavı

İş Bankası Personel Sınavı

İş Bankası Memur Alım Sınavıİş Bankası çeşitli pozisyonlar için memur alımı yapacağını duyurdu. İş bankası geçtiğimiz yılda da büyük personel alımı yapmıştı. Türkiye’nin en köklü bankalarından olan İş Bankası 2013 yılının 2. yarısında yeni lokasyonlar için ilana çıktı.

İş bankasında aşağıda yer alan görevlerden birinde çalışmak isterseniz başvuru şartlarını okuyarak başvuru yapabilirsiniz.

İş Bankası bünyesinde memur olarak çalışmak isteyenler için giriş süreci şöyledir:

1. Sınav için başvuru yapılması

2. Sınavda belirlenen başarı düzeyini geçenlerin mülakata çağrılması

3. Mülakatın geçilmesi

İş Bankası bazı iller için personel alımına ilişkin duyuru detaylarını buradan inceleyerek başvuru yapabilirsiniz. 

İş Bankası’nın İstanbul’da bulunan Şubeleri ve Genel Müdürlük bölümlerinde Memur olarak görevlendirilecek 11 – 12 ve 13 Eylül 2013 tarihlerinde yapılacak sınavla yeni çalışma arkadaşları seçilecektir. Düzenlenecek memur alım sınavına başvurular 09 Eylül 2013 Pazartesi günü saat 10:00’a kadar kabul edilecektir.

11 Eylül 2013 Tekirdağ Bölge Memur Alım Sınavı

Bankamızın Tekirdağ bölgesindeki şubelerinde görevlendirilecek çalışma arkadaşlarımızı seçmek üzere, 11 Eylül 2013 Çarşamba günü Memur Alım Sınavı düzenlenecektir. Sınava başvurular 09 Eylül 2013 Pazartesi günü saat 10:00’a kadar kabul edilecektir

11-12-13 Eylül 2013 Kocaeli Bölge Memur Alım Sınavı

İş Bankası’nın Kocaeli bölgesindeki şubelerinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşlarımızı seçmek için 11 – 12 ve 13 Eylül 2013 tarihlerinde Memur Alım Sınavları düzenlenecektir. Sınava başvurular 09 Eylül 2013 Pazartesi günü saat 10:00’a kadar kabul edilecektir.

Bayan Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı

İş Bankası’nın Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere sınavla Bayan Özel Güvenlik Görevlisi yapılacaktır. 17 Eylül 2013 Salı günü yapılacak olan alım sınavı ve izleyen aşamalar sonucunda başarılı bulunan adaylarımıza, açık kadrolarımız doğrultusunda Ankara ve İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük Bölümlerimiz için özel güvenlik görevlisi pozisyonunda görev teklifi yapılacaktır.

Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı

İş Bankası’nın Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere sınavla Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecektir. 17 Eylül 2013 Salı günü yapılacak olan alım sınavı ve izleyen aşamalar sonucunda başarılı bulunan adaylarımıza, kadro olanaklarımız doğrultusunda aşağıdaki il ve bu illere bağlı ilçelerde bulunan şubelerimiz için özel güvenlik görevlisi pozisyonunda görev teklifi yapılacaktır.


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ