İstanbul Medeniyet Üniversitesi naklen memur alım ilanı

İstanbul Medeniyet Üniversitesi naklen memur alım ilanı

İstanbul Medeniyet Üniversitesinin Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında isdihdam edilmek üzere naklen atama yoluyla Mimar, İnşaat Mühendisi, Elektrik Mühendisi, Makine Mühendisi, Harita Mühendisi alınacaktır. Belirtilen niteliklere uygun adayların açık olan kadrolar için seçileceklerdir. Tercihen deneyimli olma şartı aranan adayların hozvarol@medeniyet.edu.tr adresine özgeçmişleri ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular elektronik posta ile cevaplanacaktır. Aşağıda belirtilen şartlara haiz olan adaylardan şartları uygun görülenler mülakata çağrılacaktır. Ancak adayların telefonla veya doğrudan irtibata geçmemesi rica olunur.

Adaylarda Aranan Özellikler:

Halen kamu kurum ve kuruluşlarında mimar, inşaat mühendisi, elektrik mühendisi, makine mühendisi veya harita mühendisi olarak çalışıyor olmak

4734 ve 4735 sayılı Kamu İhale ve Kamu İhale Sözleşmeleri Kanununa vakıf olmak

İhale ve hak ediş programlarını kullanmış olmak

Proje uygulama ve şantiye uygulama kontrollüğü yapmış olmak

Keşif, metraj, yaklaşık maliyet ve ihale dokümanı hazırlamada deneyimli olmak

İstanbul Medeniyet Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığında görev almak isteyen kişileri bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan ve mesleki deneyimleri hakkında bilgi vermek isteyenler özgeçmişlerini e-posta ile (ayozkurt@medeniyet.edu.tr adresine ) gönderebilirler.Müracaatlara elektronik posta ile cevap verilecektir. Uygun görülenler mülakata çağrılacaktır.

Aranan Özellikler:

Halen diğer Kamu Kurumlarında şube müdürü, şef vb. eşiti görevlerde çalışmakta olmak

4734 ve 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri ve diğer mali mevzuata vakıf olmak

İhale ve hak ediş programlarını kullanmış olmak

Yaklaşık maliyet ve ihale dokümanı hazırlamada deneyimli olmak

Kurulmakta olan Üniversitemizin İdari ve Mali işlerinin yoğun iş temposuna ayak uydurabilmek


Bir önceki yazımız olan İŞKUR‘a Başvuranların Ne Kadarı İşe Yerleştirildi? başlıklı makalemizde işkur, işkur verileri ve Tepav hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. erol tümer dedi ki:

    26 yaşındayım lise mezunuyum 3 sene doğuda uzman cavuş olarak görev yaptım 657 ye tabiyim gerek memur gereksede işci alımınızdan yaralanmak istiyorum

BİR YORUM YAZ