Maltepe Üniversitesi Hastanesi İş Başvuru Formu 2014

Maltepe Üniversitesi Hastanesi İş Başvuru Formu 2014

Hastaneler iş imkanı açısından iş arayanlara oldukça fazla istihdam sağlamaktadır. Muhasebe elemanları, çağrı merkezi, hasta kabul, temizlik görevlisi, yardımcı personel, hemşire ve asistanlık gibi meslek gruplarının hepsine hitap ettiğinden, bir hastanede iş bulmanız diğer sektörlere göre daha olumlu sonuçlar verebilir.

İstanbul Maltepe Üniversitesi Hastanesi de sürekli yeni personel, memur ve eleman alımı yapan hastanelerden bir tanesidir.

Anadolu yakası Maltepe’de bulunan hastanede çalışmak istiyorsanız, sizler için aşağıda vereceğimiz linkteki formu, kendi bilgilerinize ve istediğiniz pozisyona uygun olarak doldurup, size dönüş yapılmasını bekleyebilirsiniz.

Doldurduğunuz formda mutlaka ama mutlaka bir fotoğrafınızın olmasına dikkat etmelisiniz. Fotoğraflı cv’ler her zaman ilk tercih edilenler olmaktadır.  Bunun yanı sıra, formda belirtilen sorulara doğru cevaplar vermeniz, çalışmaya başladıktan sonraki döneminizin uzun yada kısa olmasını sağlamaktadır. Özellikle hastane gibi sağlık sektörlerinde çalışmak isteyenlerin sigara kullanmıyor olması iş veren tarafından dikkat edilen bir başka husustur.

Hastanelere iş başvurusu nasıl yapılır?

Hastanelerin internet sitelerinden başvuru yapabilirsiniz. Yada direkt olarak hastaneye gidip, insan kaynakları departmanıyla görüşebilirsiniz. Her ne olursa olsun, iş arayan birisinin cv’sinin hazır olması ve istendiği zaman hemen sunulacak nitelikte olması gerekmektedir.

Maltepe Üniversitesi Hastanesi İş Başvuru Formu 2014 için aşağıdaki fotoğrafa tıklayabilirsiniz.

Maltepe-Üniversitesi-Tıp-Fakültesi-iş başvurusu


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. gurbet dedi ki:

  maltepe üniversitesi hastanesi iş başvurusu için illa istanbuldamı ikamet etmek gerekiyor

 2. sema dedi ki:

  hastanenizde çalışmak isterim yardımcı olursanız

 3. umut bayındır dedi ki:

  hasatanenizde temizlik personeli adı altında çalıişmak isterim yardımcı olursanız sevinirim 1971 doğumlu yum

 4. kadriye dedi ki:

  Hastanenizde calismak istiyorum daha once calismisligim var yardimci olurmusunuz

 5. Gönül tetik dedi ki:

  1973TİRE dogumluyu 15 senelik iş tecrübem var öncü gıda fb çalıştım.üretim temizlik hertürlü iş yaptım amacım devamlı iş bulmak iki çocuğum var babası öldü 5 sene önce evim kira 2çocuğundan başka kimsem yok benim kendi annem babamı 18 yaşında kaydettim kardeşim hiç yok evin tek cocuguydum devamlı işe çok ihtiyacım var ilginize teşekkür ederim

BİR YORUM YAZ