Milli İstihbarat Teşkilatı, erkek istihbarat uzman yardımcısı adayı alacak

Milli İstihbarat Teşkilatı, erkek istihbarat uzman yardımcısı adayı alacak

MİT bünyesinde isdihdam edilmek üzere, Türkiye ve dünyanın çeşitli bölgelerinde görevlendirilecek erkek istihbarat uzman yardımcısı adayları alınacak.

MİT’te görevlendirilmek üzere alınacak uzman yardımcısı adaylarının, ”analitik yönü kuvvetli, iletişim yeteneği güçlü, sorumluluk sahibi, kişisel gelişime açık, araştırmacı, pratik zeka sahibi yönetme ve yönlendirme becerilerine sahip” olmaları gerekiyor.
MİT’ten yapılan yazılı açıklamada, Müsteşarlığın, İstihbarat uzman yardımcısı kadrosuna üniversitelerin hukuk, uluslararası ilişkiler, kamu yönetimi, siyaset bilimi, işletme, iktisat, maliye, psikoloji, sosyoloji, gazetecilik gibi bölümlerinin yanı sıra bu yıl ilk defa elektrik ve/veya elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, bilgisayar bilimi ve mühendisliği, bilgisayar bilimleri mühendisliği, telekomünikasyon mühendisliği, fizik mühendisliği ve nükleer enerji mühendisliği bölümlerinden mezun adayların başvuru yapmalarını istediği belirtildi.

Erkek istihbarat uzman yardımcısı olmak isteyen adaylar 17 Ağustos–21 Eylül tarihleri arasında Müsteşarlığın ”www.mit.gov.tr” adresli internet sitesi üzerinden online başvuru yapabilecek. İlgili ilana ait detaylara yarın Müsteşarlığın internet sitesinde bulabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan 9 Ağustos'ta ÖMSS ve Kura Yerleştirmeleri Açıklanıyor başlıklı makalemizde ÖMSS, ömss kura çekimi ve ÖSYM hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. PAREN_TURKEY dedi ki:

    farsça /kazakça /rusça /ingilizce /arapça / soranice biliyorum işe alırlarmı beni ayrıca yapı denetimciyim

  2. davut türkiye dedi ki:

    ibranice rusca biliyorum

BİR YORUM YAZ