MİT, yabancı dil uzmanı alacak!

MİT, yabancı dil uzmanı alacak!


MİT, yabancı dil uzmanı alacak!

Milli İstihbarat Teşkilatı MİT, Arapça, Farsça veya İngilizce bilen yabancı dil uzmanı alacak.

Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarlığı, yeni alacağını duyurduğu uzmanların Arapça, Farsça veya İngilizce bilmeleri şartını duyurdu. Teşkilata Arapça, Farsça veya İngilizce bilen yabancı dil uzmanı alınacak.

Yabancı dil uzmanı alımı için 30 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasında internet sitesinden ilan yayımlanacak ve başvurular da bu adres üzerinden online olarak yapılacak.

Başvuruda bulunacak adayların Arapça, Farsça veya İngilizce dillerinde okuduğunu ve dinlediğini anlama, yazma, konuşma ve çeviri becerilerine iyi derecede sahip olması gerekiyor.

Arapça ve Farsça dillerinde en az lise ve dengi okul mezunları, İngilizce dilinde ise İngiliz dili ve Edebiyatı, Amerikan kültürü ve edebiyatı, İngilizce mütercim-tercümanlık, İngilizce öğretmenliği, İngiliz dilbilimi veya İngilizce çeviri bilim bölümlerinin birinden lisans mezunu olan başvurular değerlendirmeye alınacak.

Teşkilat henüz ilanı yayımlamadı. Teşkilat tarafından internet sitesinde yayınlanacak ilanda yabancı dil uzmanı olarak alınacak olanların taşıması gereken şartlar detaylı olarak açıklanacak. Milli İstihbarat Teşkilatı ilanı yayınladığı andan itibaren sitemizde sizlerle paylaşacağız.


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ