Orman Genel Müdürlüğü’ne 560 kişi alınacak

Orman Genel Müdürlüğü’ne 560 kişi alınacak

Orman Genel Müdürlüğü personel alımıOrman Genel Müdürlüğü yeni personel alımları için hazırlıklara başladı. Orman Bakanlığı memur alımı duyurusundan sonra şimdide Orman Müdürlüğü tarafından memur alımı yapılacağı duyuruldu. Orman Genel Müdürlüğü yeni alınacak memurların KPSS sonuçlarına göre alınacağı duyuruldu. Orman Genel Müdürlüğü Kpss-2013/1 yerleştirme sonucu atama yapılacak kadroları açıkladı.

Genel Müdürlüğümüz emrine 2013 KPSS 1. yerleştirme işlemleri sonucu;

* Orman Bakanlığı 1064 personel alacak

Orman Genel Müdürlüğü başta 282 mühendis olmak üzere 1 adet Mimar, 4 adet Biyolog, 31 adet Avukat, 182 adet Memur, 40 adet Bilgisayar İşletmeni, 8 adet Tekniker ve 12 Teknisyen, Elektronik Haberleşme Mezunu olmak üzere toplam 560 personel alacaktır.

Belirtilen kadrolara Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS) başarılı olanlar arasından atama yapılmak üzere müdürlüğün talepleri  24.05.2013 tarih ve 6551 sayılı yazımızla Devlet Personel Başkanlığına bildirilmiştir.

ÖSYM Başkanlığınca yayınlanacak olan KPSS-2013/1 tercih kılavuzunda yer alan kadrolara başvuru yapmak isteyenlerin 24 Haziran – 3 Temmuz 2013 tarihleri arasında tercihlerini yapmaları gerekmektedir.

ÖSYM Başkanlığınca online yapılacak olan  adayların tercihleri ve puanları çerçevesinde KPSS merkezi yerleştirme işlemleri yapılacaktır.

 • 2013 KPSS 1 DUYURU.docx

Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. şükrü biber dedi ki:

  ağir vasita ehliyetim var iş ariyorum samsun izmir antalya ve rizede iş ariyorum

 2. gursman dedi ki:

  merhaba.benım-2 dili var-russça,turkce…ehlıetım var. 4 cocuk ayle.İŞ ARIERUM…KORFEZ-TUTUNCIFTLIK.İLİMTEPE..SAYGILAR* OSMAN…

 3. Tahsin uyan dedi ki:

  E+A2 ehliyetim var manisa salihli köprübaşı demirci taraflarında iş arıyorum haberlerinizi bekliyorum. tahsin uyan

 4. SONER YILDIZ dedi ki:

  E SINIFI EHLİYETLİYİM.SİZİNLE CALIŞMAK İSTİYORUM ARAMANIZI RİCA EDİYORUM.0

BİR YORUM YAZ