Orman İşçi Alımı İş Başvurusu 2017

Orman İşçi Alımı İş Başvurusu 2017

Orman İşçi Alımı

Kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alımında uygulanacak usul ve esaslar hakkında çıkarılan ve 01/09/2009 tarihinde yürürlüğe giren yönetmelik hükümlerine göre Orman Genel Müdürlüğü işçi alımları yapılacaktır. Genel müdürlüğün taşra teşkilatında çalışmak üzere Orman işçi alımı iş başvurusu 2017 yapılacaktır. Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışmak isteyenlerin iş başvurusunda bulunması gerekmektedir. Çeşitli pozisyonlarda yapılacak olan Orman işçi alımı sayesinde çeşitli unvanlarda personel alımı yapılacaktır.

Orman İşçi Alımı Başvurusunu Nereden Yapabilirim?

Orman işçi alımı iş başvurularını sayfamızdan takip edebilirsiniz. Sayfamızda güncellenen işçi alımı ve iş başvuruları sayesinde sizlere iş başvurusu yapabileceğiniz bağlantıları da vermekteyiz. Sayfamızı takip ederek Orman işçi alımı iş başvurularınızı yapabilirsiniz. Sayfamızda ayrıca başvuruda aranan koşullar, başvuru için istenen evraklar ve belgeler de yayınlanmaktadır.

Orman İşçi Alımı Gerekli Evraklar Nelerdir?

Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışacak olan işçiler için zaman zaman özel şartlar ve evraklar istemektedir ancak genel şartlar arasında;

 • Öğrenim belgesi
 • Adli sicil arşiv kaydı
 • Müracaat edilen iş için istenebilen evraklar
 • Askerlik durum belgesi
 • İş talep dilekçesi gibi belge ve evraklar istenmektedir.

Sözlü mülakatlarda belgeler kontrol edilecek ve uygun pozisyonlara işçi alımı gerçekleşecektir. Orman Genel Müdürlüğü farklı pozisyonlarda personel alımı yapmaktadır. Açılan pozisyonlarda uygun olan personel ve işçi alımı ilanlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Orman İşçi Alımı Hakkında Merak Edilenler

Orman işçi başvurusu ile ilgili tüm gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Orman işçi alımı ilgili bütün merak ettiklerinizi, iş ilanlarını, yeni açılan kadro ve pozisyonları, iş başvurusu için gerekli evrak ve belgeleri sayfamızdan takip edebilir, güncel haberlere sayfamızdan kolayca ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Ankara Belediyesi Personel Alımı 2017 başlıklı makalemizde altındağ belediyesi iş başvuru formu, ankara belediyesi işçi alımı 2017 ve ankara belediyesi personel alımı 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Nevzat kantaş dedi ki:

  Özürlü ve eski hükümlü olup iş arıyorum bütün kurumların dikatine saygılarımla

 2. süleyman esen dedi ki:

  hükümlü alımı dıyor fakat ne zaman başlar ne zaman bıter bılgı yok böyle seymi olur detaylı bılgıye nasıl nerden ulaşabılırız.

BİR YORUM YAZ