ÖSYM 39 Uzman Alacak

ÖSYM 39 Uzman Alacak

ÖSYM 39 Uzman AlacakÖlçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı, 39 sözleşmeli uzman alacak. Kurumda istihdam edilmek üzere alınacak personel sözleşmeli olarak çalışacak.

ÖSYM eleman alımını duyurmak üzere ilan yayımladı. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre, 657 sayılı Kanun ve diğer mevzuat hükümlerine bağlı kalmaksızın, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu kapsamında sigortalı olarak 39 sözleşmeli uzman personel alınacağı belirtildi.

Kurumda çalışmak üzere alınacak elemanlar için sözlü usulüyle yapılacak giriş sınavı 10 Eylül’de Ankara’da yapılacak.

Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylara, sınavın yapılacağı adres ve sınav saatleri; Başkanlığın internet sayfasında (http//www.osym@gov.tr) ilan edilecek.

Adaylar için ayrıca sınava giriş belgesi düzenlenmeyecek. Başvurular bu ilanın yayımlandığı tarihten başlamak üzere 29/08/ 2013 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. 39 sözleşmeli uzman personel ilanının detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ