PTT 813 personel alacak

PTT 813 personel alacak

ptt-memur-eleman-alimi-is-basvurusu-2014-1PTT çeşitli pozisyonlar için toplam 813 sözleşmeli personel alacak. PTT A.Ş. sözleşmeli olarak isdihdam edeceği personeller için ilan yayınladı. Kurum çeşitli bölüm mezunlarından farklı pozisyonlarda görevlendireceği adaylarda aranan şartları ilanda duyurdu.

PTT’ye alınması kararlaştırılan 582 dağıtıcı, 149 gişe görevlisi, 15 mühendis, 59 tekniker, 8 avukat sözleşmeli olarak görev yapacaklar. Başvurular 27 ila 31 Mart tarihleri arasında alınacak.  Başvurular 27-31 MART 2014 tarihleri arasında www.ptt.gov.tr , http://ik.ptt.gov.tr internet adreslerinden yapılacak. PTT her pozisyon için farklı şartlar getirirken en dikkat çeken ise gişe görevlisi olarak atanabilmek için en az dört yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının, ekli listede belirtilen bölümlerinden mezun olma şartı oldu. PTT dağıtıcılar için ise en az iki yıllık eğitim veren yüksekokulların, ekli listede belirtilen bölümlerinden mezun olma şartını getirdi. Bazı pozisyonlar için adaylar sözlü sınava tabi tutulacak.

İlanın detayları ve başvuru koşulları için TIKLAYINIZ


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. husna aksu dedi ki:

  ben lıse mezunuyum ve halk egıtımde 1 yıl tıbbı sekreterlık kursuna gıttım ve hastanede staj yaptım,bızler ıcın bı ıs ımkanı yokmu

 2. harun dedi ki:

  neden ptt 813 personel alacak bu sayı nedir

 3. özlem dedi ki:

  ben özlem koçak bilgisasyar kursuna gitim halk egitimde marketre kasiyer olarak çalıştım .pastanede servis elemanı olarak çalıştım.bide kuaförde çalıştım iş arıyom

 4. sara dedi ki:

  lise mezunuyum koton firmasında kasa görevlisi olarak çalışıyordum sizlerle birlikte çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ