Resmi Gazetede 8 kurumun dolu/boş kadro kararnamesi yayımlandı

Resmi Gazetede 8 kurumun dolu/boş kadro kararnamesi yayımlandı

10 Ekim 2012 tarihli Resmi Gazetede, dolu ve boş kadro değişikliği yayımlanan kurumlar

Devlet Personel Başkanlığı, MSB Akaryakıt İkmal ve Nato Pol Tes. İşl. Bşk., Orman Genel Müdürlüğü, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Türk Patent Enstitüsü Başkanlığı, Türkiye Yazma Eserler KurumuBaşkanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı

BAKANLAR KURULU KARARI

Karar Sayısı : 2012/3662

Bazı kamu kurum ve kuruluşlarına ait kadrolarda düzenleme yapılması hakkındaki ekli Kararın yürürlüğe konulması; 190 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 7 nci ve 9 uncu maddelerine göre, Bakanlar Kurulu’nca 13/8/2012 tarihinde kararlaştırılmıştır.

13/8/2012 TARİHLİ VE 2012/3662 SAYILIKARARNAMENİN EKİ

KARAR

MADDE 1 – (1) Kamu kurum ve kuruluşlarına ait kadrolardan; ekli (3) sayılı cetvellerde yer alan dolu kadroların dereceleri ve ekli (4) sayılı cetvellerde yer alan boş kadroların sınıf, unvan ve dereceleri aynı cetvellerde gösterildiği şekilde değiştirilmiştir.

MADDE 2 – (1) Bu Karar yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 3 – (1) Bu Karar hükümlerini Bakanlar Kurulu yürütür.

Listeyi görmek için tıklayınız.


Bir önceki yazımız olan Gençlik ve Spor Uzman Yardımcılığı Alımı Duyurusu başlıklı makalemizde Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı ilanı ve Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı sınavı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ