Sağlık Bakanlığı, dış ilişkiler genel müdürlüğüne personel alacak

Sağlık Bakanlığı, dış ilişkiler genel müdürlüğüne personel alacak

Sağlık Bakanlığı Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere personel görevlendirileceğini duyurdu. Adayların
KPDS puanı en az B veya eşdeğer düzeyde dil belgesine sahip olmaları veya yüksek öğrenimini/mezuniyet sonrası eğitimini yurtdışında yapmış olmaları yada yurtdışında en az 1 yıl kalmış olmaları şartı aranmaktadır.

DIŞ İLİŞKİLER VE AVRUPA BİRLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE PERSONEL GÖREVLENDİRİLMESİ

Sağlık Bakanlığı Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü’nde tam zamanlı çalışmak üzere, KPDS puanı en az B veya eşdeğer düzeyde dil belgesi olan yada yüksek öğrenimini/mezuniyet sonrası eğitimini yurtdışında yapmış yada yurtdışında en az 1 yıl kalmış olan personel görevlendirilecektir.

 

Gerekli şartlara uygun ve başvuruda bulunmak isteyen Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatlarında çalışan personelin aşağıdaki linkte sunulan formu doldurup disabgm@saglik.gov.tr adresine göndermesi rica olunur.


Bir önceki yazımız olan Mehdi Eker: 2500 teknik personel alacaklarını duyurdu. başlıklı makalemizde eleman alımı, Gıda ve Mehdi Eker hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ