TCDD Sözleşmeli Personel Alımı Başladı

T.C. Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü (TCDD) Sözleşmeli Personel Alımı yapmak üzere ilan yayınlamıştı. Devlet Demiryolları sözleşmeli statüde görevlendirmek üzere Avukat alacağını duyurdu. TCDD sözleşmeli olarak Avukat alımı yapacak. TCDD Genel Müdürlüğü Avukatlık Giriş Sınavı Duyurusu yayınladı. Başvuruların 30 Aralık 2015 tarihleri ile 14 Ocak 2016 tarihleri arasında yapılacağı belirtildi. TCDD ilanına 30 Aralık 2015 tarihi ile başvuru süreci başladı.

TCDD KPSS ve sözlü sınavla 11 sözleşmeli avukat alımı yapılacak.

Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğüne KPSS puanı ve mülakatla 11 Sözleşmeli Personel Alımı için başvurular başladı.TCDD Sözleşmeli personel Alımı Başladı

TCDD, Avukat ilanında Haydarpaşa, Afyon, Ankara, Sivas ve Malatya bölgelerinde görevlendirilmek üzere 2014 yılında yapılan KPSS sınavına girip KPSSP3 puan türünden en az 75 puan adayların başvuru yapacağı belirtildi. Adaylar KPSS başarı sıralaması ile sözlü sınava çağrılacak.

Başvurular 14 Ocak 2016 tarihine dek sürecek. Adaylar Sınav Başvuru Formu, diploma, fotoğraf, KPSS sonuç belgesi, özgeçmiş ve avukatlık ruhsatları ile birlikte TCDD genel müdürlüğüne şasen veya posta yoluyla başvuru yapabilecekler.

Başvurusu onaylanan adaylar 8 Şubat 2016 tarihinde yapılacak olan sözlü sınava çağrılacaktır.

TCDD Sözleşmeli Personel Alımı sınav duyurusu için aşağıdaki bağlantıyı TIKLAYINIZ

Teşebbüsümüze sınavla 11 adet Avukat alımı gerçekleştirilecektir. İlgili metin ve başvuru formu.


Bir önceki yazımız olan <İŞKUR Uzman Yardımcısı Alacak< başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*