THY Kabin Memuru Alım İlanı

THY Kabin Memuru Alım İlanı

thy-kabin-memuruTürk Hava Yolları; havacılık sektöründe Dünya çapında güvenilir havayolları arasında yer alıyor. Dünya’da en fazla ülkeye uçan, üst üste 2 kez Avrupa’nın en iyi havayolu seçilen, THY dünyanın farklı noktalarındaki tüm çalışanları için yaratıcılığı ve ekip ruhunu destekleyen, kişisel gelişime olanak sağlayan şeffaf bir çalışma ortamı sunuyor. Türk Hava Yolları’nda tüm bireyler, mesleğine tutkuyla bağlanarak hizmet veriyor.

Türk Hava Yolları, çalışanlarına havacılık sektöründe sahip olması arzulanan kariyer fırsatları sunuyor. THY çalışanlarında kurumun değerlerine bağlı, etkin ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri güçlü özellikler arıyor. 200’den fazla uçakla yılda yaklaşık 40 milyon yolcu taşıyan THY büyüme stratejileri sürecinde Kabin Memuru olarak görevlendirilmek üzere iletişim becerisi yüksek, dinamik ve güleryüzlü çalışma arkadaşları arıyor.

Türk Hava Yolları yaratıcı, yeniliklere açık, sürekli gelişime ve verimliliğe odaklanan, rekabetçi adayları, bünyesindeki farklı pozisyonlarda görevlendiriyor.

Türk Hava Yolları Kabin Memuru Olarak Görev Yapacak Çalışma Arkadaşları Arıyor! THY güvencesinde kabin memuru olmak üzere başvuracak adaylarda yüksek okul şartı aranmıyor. Adayların en az lise mezunu olmaları ve iyi derecede İngilizce bilmeleri koşulu aranıyor.

Türk Hava Yolları Kabin Memuru başvurusu ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Kabin Memuru başvurusu formuna buradan ulaşabilirsiniz.

 


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Elnare dedi ki:

    Merhaba. ben Onur hava yollarında hosteslik için işbaşvurusu yapmak istıyorum. sizden bilgiler rıca ediyorum

  2. deniz dedi ki:

    Merhaba.
    hava yollarında hosteslik için işbaşvurusu yapmak istıyorum. sizden bilgiler rıca ediyorum

BİR YORUM YAZ