Vakıfbank Stajyer Memur Sınavı Başvuru Formu

Vakıfbank Stajyer Memur Sınavı Başvuru Formu

Çağdaş bankacılık yöntemleri ile 1954’ten beri hizmet veren hizmet veren Vakıfbank bünyesinde 13,991 çalışan bulunmaktadır. Yurt içinde 791 şubesi bulunan banka yeni memur alımı için sınav yapacağını duyurdu. Türkiye’nin beş büyük bankasından biri olan Vakıfbank İstanbul ilindeki Şubeleri ağırlıklı olmak kaydıyla, ihtiyaç duyduğu diğer il veya ilçelerde görevlendirilmek üzere; Stajyer Memur istihdam edecektir.

Vakıfbank Uzman Yardımcısı sınavının dışında ayrıca stajyer memur alımı için sınav gerçekleştirecektir. Vakıfbank ekibi içerisinde yer almak isteyen takım arkadaşlar bu iki ilandan birisi için başvuru yapabilmektedir.

Bu pozisyon için başvuru yapacak adayların düzenlenecek sınavda başarılı olmaları gerekmektedir.

Vakıfbank Stajyer Memur Sınavı başvuru şartları

Stajyer memur olmak için de erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları ve 28 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir. Bayanlarda yaş sınırı 26 olarak belirtilmiştir.

Adayların 4 yıllık eğitim veren fakülte ve yüksekokulların; maliye, kamu yönetimi, iktisat, ekonomi, işletme, uluslararası ilişkiler, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, ekonometri, bankacılık, finans ve ilanda belirtilen diğer dallardan birinden mezun olmaları gerekmektedir. Yazılı sınav, Anadolu  Üniversitesinin 28.04.2013 (Pazar) günü Ankara ve  İstanbul’da düzenlenen sınavda başarılı olmaları gerekmektedir.

Vakıfbank Stajyer Memur Yazılı sınavı, Anadolu  Üniversitesince, 28.04.2013 (Pazar) günü Ankara ve İstanbul’da  gerçekleştirilecektir. Sınava başvurusu kabul edilen adaylar 22.04.2013 tarihinden itibaren Anadolu Üniversitesi’nin  “http://sinav.anadolu.edu.tr” adresinden T.C. kimlik numaraları ile “Sınav Giriş Belgesi”ni alabilirler.

Vakıfbank Stajyer Memur Sınavı Broşürüne buradan ulaşabilirsiniz.

“Stajyer Memur Pozisyonu için Personel Alımı Planlanan Yerler” için tıklayınız.

Vakıfbank Stajyer Memur ve Uzman Yardımcısı Sınavı başvuru Formu için tıklayınız.


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ