Vakıfbank Uzman Yardımcısı (MT) Sınavı Başvuru Formu

Vakıfbank Uzman Yardımcısı (MT) Sınavı Başvuru Formu

Vakıfbank İş Başvurusu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1954 yılında kurulan Vakıfbank, çağdaş bankacılık yöntemleri ile hizmet veren bir kuruluştur. Bankanın birçok yurt dışı ülkesinde iştirakleri ve şubeleri bulunmaktadır. VakıfBank’ın temel değerleri; güvenilirlik, sosyal sorumluluk, sonuç odaklılık, müşteri odaklılık, yenilikçi olmak, takım olmak, sadakat ve liderlik olarak özetlenebilir. Vakıfbank bünyesinde 13,991 çalışan bulunmaktadır. Yurt içinde 791 şubesi bulunan bankanın, yurt dışında 3 şubesi, 2681 ATM’si ile Türkiye’nin beş büyük bankasından birisidir.

Vakıfbank Uzman Yardımcısı (MT-Management Trainee ) alımı için sınav duyurusu yaptı Bu pozisyon için başvuru yapacak adayların düzenlenecek sınavda yeterli puan almaları gerekmektedir.

Vakıfbank Uzman Yardımcısı sınavı başvuru şartları

Öncelikle erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları ve 30 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir. Bayanlarda yaş sınırı 28 olarak belirtilmiştir.

Adayların 4 yıllık eğitim veren fakülte ve yüksekokulların; maliye, kamu yönetimi, iktisat, ekonomi, işletme, uluslararası ilişkiler, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, ekonometri, bankacılık, finans ve ilanda belirtilen diğer dallardan birinden mezun olmaları gerekmektedir. Yazılı sınav, Anadolu  Üniversitesinin 28.04.2013 (Pazar) günü Ankara ve  İstanbul’da gerçekleştirileceği sınavda başarılı olmaları gerekmektedir. Vakıfbank Uzman Yardımcısı sınavı ile ilgili sınav broşürünü inceleyerek başvuru koşullarının detaylarını buradan inceleyebilirsiniz.  

Vakıfbank MT sınavı için memur alınacak yerleri buradan öğrenebilirsiniz. 

Vakıfbank Stajyer Memur ve Uzman Yardımcısı Sınavı başvuru Formu için tıklayınız.


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ