Vergi Denetim Kurulu Vergi Müfettişlik Sınavı

Vergi Denetim Kurulu Vergi Müfettişlik Sınavı

Vergi Denetim Kurulu Vergi Müfettişlik SınavıVergi Denetim Kurulu VDK vergi müfettiş yardımcısı alımı için sınav düzenliyor.

Maliye Bakanlığı’na bağlı olarak hizmetlerini yürüten Vergi Denetim Kurulu (VDK), sınavla vergi müfettiş yardımcısı alacak. Vergi Denetim Kurulu 15- 16 Aralık 2012 tarihlerinde de Vergi müfettiş Yardımcılığı ile ilgili sınav düzenlemişti. Sınavda başarılı olan adaylar daha sonra mülakat sınavına katıldılar.

Vergi Denetim Kurulu vergi müfettiş yardımcısı sınavı ile ilgili yapılan açıklamada, 11-12 Mayıs 2013 tarihlerinde İstanbul ve Ankara’da vergi müfettiş yardımcılığı meslek giriş sınavı yapılacağı açıklandı.

11-12 Mayıs 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek sınavla Türkiye’nin her köşesindeki üniversitelerden mezun olmuş gençlerin Kurul bünyesinde vergi müfettiş yardımcısı olarak görevlendirilmesinin planlandığı belirtildi. Açıklamada, ”Vergi Denetim Kurulu olarak, ülkemizin yarını olan genç, bir kariyer, bir ilke ve değerler bütünü olan vergi müfettişliği mesleğini seçmeye, öğrenmeye ve değişime açık bir yapıda kariyer yapmaya ve ülkenize faydalı olmaya çağırıyoruz” denildi.

Vergi Denetim Kurulu Adres: Çukurambar Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No: 33 Çankaya/ANKARA

Eğitim Ve Sınav Hizmetleri Telefon :0312 2535224 Faks 0312 2535226


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ