Ziraat Bankası 2. Sınıf Banko Asistanı Giriş Sınavını kazananlar

Ziraat Bankası 2. Sınıf Banko Asistanı Giriş Sınavını kazananlar

Ziraat Bankası personelini gençleştiriyor!Ziraat Bankası 24 Kasım 2012 tarihinde düzenlediği yazılı Banko Asistanı Giriş Sınavında başarılı olan adaylar için süreç devam ediyor. Yazılı sınavda başarılı olan adaylar 8 Şubat-1 Mart 2013 tarihleri arasında Diyarbakır, Elazığ, Van, Erzurum ve Trabzon illerinde mülakata katıldılar. Bu tarihlerde mülakat aşaması gerçekleştirilen (2. Grup) Banko Asistanı Giriş Sınavını kazanan asil adaylar ile yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin liste Ziraat Bankası resmi internet sitesinde yayınlanmıştır.

Ziraat Bankası mülakatları hala devam ediyor. Ziraat Bankası 2. Grup Banko Asistanı Giriş Sınavının mülakat bölümü, 8 Şubat-1 Mart 2013 tarihleri arasında Diyarbakır, Elazığ, Van, Erzurum ve Trabzon illerinde gerçekleştirildi.

Ziraat Bankası Banko Asistanı Giriş Sınavını kazanan asil adaylar ile yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin listeyi yayınladı. Listede adı bulunan adaylar istenen evraklarını ilgili birimlere ulaştırmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi için Ziraat Bankasının resmi sitesinde yayımlanan sonuçlarını inceleyebilirsiniz.

Diyarbakır, Elazığ, Van, Erzurum ve Trabzon illerinde 2. Grup Banko Asistanlığı Giriş Sınavını Kazanan Adaylar ve Yedek Adaylar Listesine buradan ulaşabilirsiniz. 

 


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ