Ziraat Bankası Banko Asistanı Giriş Sınavı Sonuçları

Ziraat Bankası Banko Asistanı Giriş Sınavı Sonuçları

Ziraat Bankası personelini gençleştiriyor!Ziraat Bankası 24 Kasım 2012 tarihinde yazılı olarak Banko Asistanı Giriş Sınavı düzenledi. B sınavda yeterli puan alan adaylar daha sonra belirlenen tarih aralığında mülakata tabi tutuldular. Ziraat Bankası mülakatları hala devam ediyor. Ziraat Bankası Banko Asistanı Giriş Sınavının mülakat bölümü, 28 Ocak-13 Şubat 2013 tarihleri arasında İstanbul, Edirne ve Kocaeli illerinde gerçekleştirildi.

Ziraat Bankası Banko Asistanı Giriş Sınavını kazanan asil adaylar ile yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin listeyi yayınladı. 28 Ocak-13 Şubat 2013 tarihleri arasında İstanbul, Edirne ve Kocaeli illerinde mülakat bölümü gerçekleştirilen (1. Grup) Banko Asistanı Giriş Sınavını kazanan asil adaylar ile yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin liste yayınlanmıştır. Listede adı bulunan adaylar istenen evraklarını ilgili birimlere ulaştırmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi için Ziraat Bankasının resmi sitesinde yayımlanan sonuçlarını inceleyebilirsiniz.
1. Grup Banko Asistanlığı Giriş Sınavını Kazanan Adaylar ve Yedek Adaylar Listesine buradan ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Fillo Kargo İş Başvurusu- 2015 başlıklı makalemizde aras kargo iş başvuru, Fillo Kargo açık pozisyonlar ve fillo kargo eleman ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ