Ziraat Bankası Servis Görevlisi Sınavını Kazananlar!

Ziraat Bankası Servis Görevlisi Sınavını Kazananlar!

Ziraat Bankası Servis Görevlisi SınavınıZiraat Bankası 24 Kasım 2013 tarihinde banko görevlisi, servis görevlisi ve uzman yardımcılığı için yazılı sınav düzenledi. Ziraat Bankası sınavlarında adayların aldıkları puanlara göre barajı geçenler mülakat için davet edildiler Ziraat Bankası mülakatına katılmaya hak kazananların listesini buradan sizlerle paylaşmıştık. Ziraat Bankası İnsan Kaynakları görevlileri 24 Kasım tarihinden beri yoğun ve tempolu bir çalışma sergiliyorlar. Personel alımları nedeniyle sürekli mülakatlar ve değerlendirmeler devam ediyor.

Ziraat Bankası bugün de Servis Görevlisi Ve Ziraat Bankası Servis Görevlisi Sınavını pozisyonunu kazananların listesini yayınladı. Ziraat Bankası sınavına katılan adaylar aşağıdaki linkten sonuçlara ulaşabilirler. Ziraat Bankası adaylara aşağıdaki duyuruyu yayımlayarak sonuçları açıkladı.

24 Kasım 2012 tarihinde yazılı bölümü, 7-18 Ocak 2013 tarihleri arasında mülakat bölümü gerçekleştirilen Servis Görevlisi Giriş Sınavını kazanan asil adaylar ile yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin liste yayınlanmıştır.

Servis Görevlisi Giriş Sınavını kazanan asil adayların evrak teslimi ve eğitim sürecine ilişkin bilgilendirme aşağıda yer almaktadır.

Kazanan adaylar ne zaman evraklarını teslim edecek?

Çalışma ili İstanbul olan adayların 5 Şubat 2013 Salı günü ekte sunulan plan dahilinde aşağıda belirtilen İstanbul adresine,

Diğer adaylarımızın ise 10 Şubat 2013 Pazar günü ekte sunulan plan dahilinde aşağıda belirtilen Ankara adresine aşağıda yer alan belgelerle birlikte şahsen başvurmaları gerekmektedir. Asil adayların eğitime başlama tarihi 11 Şubat 2013 Pazartesi’dir.

Servis Görevliliği Giriş Sınavını Kazanan Adaylar için tıklayınız.

Servis Görevliliği Yedek Aday Listesi için tıklayınız.

Kazanan Adaylardan İstenen Belgeler için tıklayınız.

Servis Görevlisi Detaylı Evrak Teslim Planı için tıklayınız.


Bir önceki yazımız olan Eti personel alımı- İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde Eti Bisküvi İş Başvurusu, ETi Bozüyük iş başvurusu ve Eti Bozüyük işçi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ