Çeviri yaparak para kazanma

Çeviri yaparak para kazanma

ceviri-yapmak

Yabancı dil bilenler için çok popüler bir iş imkanı bulunuyor. İnternetten yapılabilecek çeviri işi ile çok iyi para kazanabilirsiniz.  Herhangi bir yabancı dil bilenlerin çeviri işinden çok iyi para kazandığını biliyoruz. İnternet erişiminin yaygınlaşmasıyla hem çeviri yaptırmak isteyenlere, hem de bu işi yapacaklara birbirlerine daha rahat ulaşma imkanı doğdu. En popüler ek iş imkanlarından biri olan çeviri işini en başta öğrenciler olmak üzere, ev hanımları, özel şirket çalışanları, akademisyenler kısaca en az bir yabancı dil bilen herkes yapıyor. Çeviri yapan tercümanlık şirketlerinde fiyatlar yüksek olduğu için evinde, internetten çeviri yapan şahıslar daha fazla tercih ediliyor. Yabancı metinleri tercüme ederek para kazanmak hem gelir getireceği gibi, yabancı dil bilginizi de geliştirecektir. Bu işi yapabilmek için Mütercim Tercümanlık mezunu olmanız gerekmiyor. Sadece yeterli derecede gramer bilgisi, yeterli kelime hazinesi ve özgüven gerekmektedir.

Çeviri yaparak ek gelir elde etmek için öncelikle tercümanlık büroları ile de anlaşabilirsiniz. Bürolar şahıslardan daha az para vermesine rağmen kendinizi geliştirinceye kadar bürolar adına çalışabilirsiniz.

İnternet üzerinden tercümanlık işi veren bir çok sitede bulunuyor. Örneğin Onehourtranslation.com bu sitelerin en popüler olanı. Çok kaliteli bir hizmet veren bu site ile çalışmak sizin içinde iyi bir referans olacaktır. çeviri işinde ücretler kelime başına belirlenir. Tercüme bürolarına bu işi yapanlar ödeme konusunda sorun yaşamazlar. Ancak tanımadığınız kişiler için çeviri yapacaksanız ödemenin tamamını veya yarısını ilk etapta peşin olarak isteyin. Çünkü çeviriyi teslim ettikten sonra paranızı ödemek istemeyen kötü niyetliler de çıkabilir. İyi bir tercüman iseniz çeviri yaparak çok iyi para kazanabilirsiniz. Bu işi yapmak için sosyal medya araçlarına, internet forumlarında ve çeşitli broşürlerde iş talebinizi ve iletişim bilgilerinizi yayınlayarak müşteriye ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 66 YORUM
 1. Guney Belendir dedi ki:

  Evde ingilizce-turkce ve türkçe -ingilizce ceviriyi zamaninda ve uygun fiyattan yapabilirim.

 2. Mustafa GÜLER dedi ki:

  ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. İngilizce-Türkçe veya Türkçe-İngilizce çevirilerinizi özellikle teknik alanda olanlarını uygun fiyatla yapabilirim.

 3. seda uysal dedi ki:

  uluslararası ticaret ve lojistik okuyorum. yabancı dil bölümünden mezun oldum. her alanda çeviri yapabilirim. örnek metin isteyenler mail atabilirler. bu adresten ulaşabilirsiniz

 4. Arzu Kürklü dedi ki:

  Çevirmenlik mezunuyum. İngilizce-Türkçe &Türkçe- İngilizce çeviriler yapabilirim. Fiyatı lütfen siz yazın.

 5. YASEMİN DEMİREL dedi ki:

  Marmara Üniversitesi, İngilizce İktisat / Economics mezunuyum.

  İngilizce-Türkçe veya Türkçe- İngilizce çeviri yapabilirim.

  Lütfen mail yolu ile irtibat kurunuz.

 6. Recep Bulbul dedi ki:

  Merhabalar Rus dili ve edebiyati mezunuyum. Her turlu metni turkce- rusca veya rusca-turkce ceviri yapma kapasitesine sahibim.Ayrica is disipline uygun olarak calismak prensibimdir dolayisiyla ceviriler zamaninda teslim edilir. Ilgilenler e-mailimden irtibat kurabilirler.

 7. Nurullah dedi ki:

  Akademisyenim..
  Evde hertürlü ingilizce-turkce ve türkçe -ingilizce metinleri hızla çevirebilirim..
  nurullah tas

 8. Karahan dedi ki:

  Hukuki konular,kontratlar,proje teknik tercüme işleri
  Türkçe-Rusça
  Rusça -Türkçe
  Süre bazen herşeyden daha çok ihtiyacımız olan şeydir.
  karahan74@mail.ru

 9. Elif dedi ki:

  İngilizce öğretmenliği mezunuyum, iyi derecede İngilizceye hakimim. Türkçe_İngilizce,İngilizce_Türkçe çeviri yapabilirim.

 10. ece can dedi ki:

  İngiliz dili ve edebiyatı mezunuyum, iyi derecede İngilizceye hakimim. Türkçe_İngilizce,İngilizce_Türkçe çeviri hızlı ve uygun fiyata yapabilirim.

 11. Gülcan Sayar dedi ki:

  Merhaba. Beykent Üniversitesi – İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü okuyorum. İleri düzeyde İngilizce-Türkçe yada Türkçe-İngilizce çeviriler yapabilirim. İlgilenenler
  adresinden bana ulaşabilirler.

 12. elif soya dedi ki:

  almanca türkçe ceviri yapılır elifsoya

 13. Mustafa GÜLER dedi ki:

  ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Ek iş olarak çeviri yapıyorum. Her türlü İngilizce-Türkçe veya Türkçe-İngilizce çevirilerinizi, özellikle teknik alanda, uygun fiyattan yapabilirim.

 14. irfan dedi ki:

  New York Eyalet üniversitesinden mezunum.İngilizce TÜRKÇE ceviri yaptırmak istiyenler gönül rahatlığıyla ulaşabilirler.

 15. Şerife dedi ki:

  istanbul üniversitesi ingilizce öğretmenligi mezunuyum. 10 yildir öğretmenlik yapiyorum. ingilizce turkce turkce ingilizce ceviri yapiyorum sherife

 16. Funda dedi ki:

  1 1/2 senedir Türkiye’de yaşiyorum kendime göre evden yapacak bi iş ariyorum. Almanca Türkçe Türkçe Almanca cevirmenlik olunca bana ulaşın. Almanya’da doğdum büyüdüm çevirmenlik eğitimimde aldim orda. Bana ulaşırsanız sevinirim. Sıkıldım artik evde boş oturmaktan.

  1. Pınar dedi ki:

   Merhaba Funda Hanım,
   Benim B1 seviyesinde Almancam var. Almanya daki bazı üniversitelere master başvurusu yapacağım. Üniversitelerin web adresinden bunu yaparken bir yanlışlık yapmamak için Almanca bilgisi sağlam birinin desteğine ihtiyacım var. Bunu buluşarak internet üzerinden yapacağız.Bu yardımınızın bedelini de belirterek döner misiniz?

 17. Gökçe Erdoğan dedi ki:

  üniversite öğrencisiyim ingiliz dili ve edebiyatı bölümü okuyorum ingilizce-türkçe çeviri yapmak istiyorum

 18. NİLÜFER ZENGİN dedi ki:

  İngilizce-Türkçe çeviriyiuygun bir fiyatla yapabilirim

 19. Fatma yücel dedi ki:

  İngilizce-Türkçe,Türkçe-İngilizce çeviri yapmak istiyorum.

 20. SEZER CAN dedi ki:

  İngilizceden Türkçeye çeviri yapabilirim. Bu konuda deneyimlerim mevcuttur. Master programında bilimsel çeviri deneyimlerim mevcuttur. Bilgilerinize arz ederim.

 21. Betül dedi ki:

  ODTÜ İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Çeviri yapıyorum.

 22. kamil iyigun dedi ki:

  İ.Ü İngiliz dili Mezunuyum 15 yıldır ithalat&İhracat işi ile uğraşıyorum.
  İngilizce’den Türkçeye 1000 karekteri 10 tl çeviririm.
  Akşam olmak kaydı ile sözlü tercümede yaparım 250TL
  Bu yalnızca restoran gibi kamuya açık alanlarda olur

 23. Tuğba Çalışkan dedi ki:

  Yabancı dil bölümü son sınıf öğrencisiyim. Üç yıldır ileri düzey İngilizce eğitimi alıyorum. Üniversite paramı çıkarmak için çeviri yapmak istiyorum. Uygun bir fiyata çeviri yapabilirim. Teşekkürler.

 24. Slider dedi ki:

  Her türlü dokümanın ingilizce-turkce ve türkçe -ingilizce ceviriyi zamaninda ve uygun fiyattan yapabilirim. slide

 25. Hakan Elbüken dedi ki:

  Almanca -Türkçe çok iyi dercede teknik Almanca bilgim var.

 26. zeynep dedi ki:

  Yabancı dil mezunuyum ıngilizce den türkçe çeviri yapabilirim daha önce çeviri yaptığım kitaplarım da oldu. Şimdi üniversited e rusça öğreniyorum. Çeviri için ulaşabilirsiniz bu konuda kendime çok güveniyorum

 27. zeynep dedi ki:

  Evde ıngilizce türkçe çeviri yapabilirim uygun fiyattan ve deneyimim de olduğundan kendime güveniyorum

 28. elvan dedi ki:

  Turizm rehberliği mezunuyum, turizm işletmeciliği master yapıyorum, bilimsel yada akademik inglizce-türkçe, türkçe-ingilizce yapıyorum, deneyimliyim.

 29. viktoria dedi ki:

  merhabalar,ben türkçe-rusça romence-türkçe çeviri yaparım.yardımcı olursanız sevinirim.ana dilim ukraince.

 30. Tuğba Çalışkan dedi ki:

  Merhaba 3 yıldır ileri düzey İngilizce eğitimi alıyorum. Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. 100 kelimeyi 3$ a çeviririm.
  İletişim için: tugbacalis

 31. simal dedi ki:

  Fransızca ve ingilizce öğretmeniyim.iki dilde ceviri yapmak istiyorum.E MAIL im :

 32. Safa Kahriman dedi ki:

  1 sene boyunca arapça gördüm görmeye şu an da devam ediyorum 15 gün arabistan ve 63 gün boyunca ürdün de bulundum arapça-türkçe veya türkçe-arapça çeviri yapabilirim

 33. DOLUNAY dedi ki:

  İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ MEZUNUYUM COK KALİTELİ İNGİLİZCE-TÜRKÇE ÇEVİRİ YAPABİLİRİM

 34. Elif ulus dedi ki:

  İngilizce öğretmenliği okuyorum metin çeviri de çok iyiyim öğrenci olduğum için uygun fiyata yapılır

 35. İpek dedi ki:

  ODTÜ ingilizce öğretmenliği mezunuyum. Türkçe-ingilizce, ingilixce-türkçe çeviri yapabilirim.

 36. Cansu Seval dedi ki:

  Merhabalar,
  2011 turist rehberligi lisans mezunuyum.Kokartlı turist rehberiyim,ancak meslegimle su an ilgilenmiyorum. ikametim istanbul. Su an için tum gunum ceviriler için musaittir. İlginize tesekkurler.

 37. Hüseyin dedi ki:

  Merhabalar,

  İstanbul Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldum. Ankara Üniversitesinde Avrupa Birliği ve Uluslararası Ekonomik İlişkiler alanında Yüksek Lisans yaptım.

  Kamu görevlisi olarak 4 yıl yurt dışında resmi dili İngilizce olan bir ülkede görev yaptım. Yurtdışı tecrübem vardır. Son 6 yıldır tercümanlık yapıyorum. İngilizcem mükemmel (advanced) seviyededir.

  İngilizceden Türkçe’ye veya Türkçe’den İngilizce’ye “muntazam ve nitelikli çeviriler” yapabilirim.

  İlgilenenlerin benimle “huseyinatmacatercumanlik@gmail.com” e-mail adresinden ulaşmaları mümkündür.

  Görüşmek üzere.

 38. Berkcan Bilgel dedi ki:

  İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisiyim.uygun fiyata çeviri yapabilirim .iletişim:berkcanbilgel@gmail.com

 39. Özge dedi ki:

  Fransızca öğretmenliği öğrencisiyim.
  İngilizce ve fransızca dillerinde çeviri yapabilirim.
  esrozge@gmail.com

 40. Erdem Yıldız dedi ki:

  Merhaba,
  İngiliz dili ve edebiyatı mezunuyum, iyi derecede İngilizceye hakimim. Uzun yıllardır eğitim ve tercüme işleriyle meşgul oldum. Türkçe -İngilizce, İngilizce Türkçe çeviri hızlı ve uygun fiyata yapabilirim. Benimle görüşmek isterseniz mail adresim : erdemyildiz71@hotmail.com , telefon nom :

 41. abdullah yeşilyurt dedi ki:

  MERHABALAR
  İNGİLİZCE ARAPÇA FRANSIZCA İSPANYOLCA VE TÜRKÇE DİLLERİ OLMAK ÜZERE EŞİMLE BİRLİKTE TERCÜME İŞİ YAPIYORUZ.YURT DIŞINDA EĞİTİMLER ALDIK VE YAŞADIĞIMIZ ÜLKELERDE KENDİMİZİ GELİŞTİRDİK.BİZE MAİL ADRESİMİZDEN ULAŞABİLİRSİNİZ
  E-POSTA: suma@outlook.com.tr

 42. yahya dedi ki:

  Merhabalar. Akademik ve Genel çeviri alanında İngilizce-Türkçe çeviri konusunda tecrübe sahibiyim. Çeviri işlerinizde uygun fiyata yardımcı olurum. Beğenmezseniz ödeme yapmama garantisi de veriyorum. yahyakaratasing@yandex.com irtibat kurabilirsiniz.

 43. Recep ç. dedi ki:

  Rusça,Kazakça çeviri yapabilirim.

 44. Gizem dedi ki:

  İngilizce-Türkçe çeviri yapabilirim.

 45. Mervenur dedi ki:

  Selamun aleykum üniversiteyi Mısır’da okudum.. Aynı şekilde eşimde Mısır’da okudu.. Onunda benimde Arapçamız oldukça iyidir.. Arapça dilinde tercüme yapabiliriz.. Dönerseniz çok memnun oluruz.. ibtihall_nur@hotmail.com inşallah dönmenizi bekliyoruz.. Hayırlı akşamlar..

 46. Zara dedi ki:

  Iyi gunler… Rusyada doğmuş buyumuş bir turk olarak her iki dilide cok iyi derecede bilmekteyim. Her turlu tercumanlik işine hazirim… Ilgilenenler bana whatsapp numaramdan ulaşabilirler

 47. tamer dedi ki:

  İngilizce – türkçe çeviriyi uygun fiyattan yapabilirim

 48. Rüstem Sayar dedi ki:

  Çeviribilim öğrencisiyim. Teknik çeviriler ve ekonomi-tıp çevirilerinde kendime güveniyorum. Bu alanda şimdiye kadar birçok çeviri yaptım. Uygun fiyata iki dilde de çeviri yapabilirim: rustmesyr@gmail.com teşekkürler

 49. Ceydağ Baronov dedi ki:

  Ana dilim rusça. 17 sene Türkiyede yaşayıp akıcı ve ana dilim kadar full gramatik türkçe konuşuyor yazıyorum. Itinalı ve hızlı şekilde çeviri yaparım

 50. Sevim Akalin dedi ki:

  Merhabalar, ben ODTÜ İngilizce Öğretmenliği 3.sınıf öğrencisiyim. Advanced seviyede İngilizce biliyorum, her türlü İngilizce-Türkçe Türkçe-İngilizce çevirilerinizle itinayla ilgilenebilirim. Mail adresimden ulaşabilirsiniz : sevimakalinn@gmail.com

 51. fatih karabulut dedi ki:

  merhabalar almanca ve türkce dili ana dili olarak kullanıyorum tercüme yapabılırım

 52. fatih karabulut dedi ki:

  merhabalar almanca ve türkce dili ana dili olarak kullanıyorum tercüme yapabılırım fatihkarabulut032@gmail.com

 53. Sevda dedi ki:

  Merhaba fransizca ve ingilizce dillerinde yeminli tercumanim. Ihtiyac olmasi durumunda kisa zamanda makul fiyatlarla ceviri yapabilirim. sevdapinarbasi@gmail.com

 54. üsame altıparmak dedi ki:

  osmanlıca ve ingilizce çeviriler metnin durumuna aciliyetine göre itina ile yapılır. moral verilir.
  usamealtiparmak@icloud.com

 55. Gizem dedi ki:

  İngiliz Dili ve edebiyatı öğrencisiyim çeviri yapabilirim

 56. Ali Can dedi ki:

  Ankara Üniversitesi DTCF Alman Dili Ve Edebiyatı mezunuyum ayrıca ileri düzeyde İngilizce biliyorum

 57. Zaira Shanavazova dedi ki:

  Rusça anadilim.
  Rusça – Türkçe ve Türkçe – Rusça çeviri yapabilirim
  İlgilenen varsa, mail adresim zairaorama@gmail.com

 58. Salih dedi ki:

  Herkes çeviri kabiliyetini ve seviyesini yazmış ama hiç kimse mail yada telefon numarası yazmamış.

 59. Ceyda dedi ki:

  Isvicrede dogdum büyüdüm 2 yil önce türkiyeye temelli dönüs yaptim. Almanca ve türkce ana dilim. Ingilizcede egitim aldim sözlü ve yazili her türlü yardimci olabilirim. Ihtiyac durumunda en kisa zamanda ceviri yapabilirim. Ce_da92@hotmail.com

 60. Erdem Yıldız dedi ki:

  Selçuk Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. İleri düzeyde İngilizce biliyorum. Her türlü İngilizce-Türkçe ve Türkçe -İngilizce çevirilerinizi yapabilirim. Çeviri işlerinizde makul fiyata yardımcı olabilirim. İlgilenen olursa email adresim erdemyildiz71@hotmail.com,

 61. Aleyna dedi ki:

  Merhaba Başkent Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği öğrencisiyim.uygun fiyata ingilizce-türkçe çeviri yapabilirim.

 62. Aleyna dedi ki:

  Merhaba Başkent Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği öğrencisiyim.uygun fiyata ingilizce-türkçe çeviri yapabilirim. vrlaly.99@gmail.com

 63. Beratiye dedi ki:

  İngilizce öğretmenliği okuyorum. Uygun fiyata ve kısa sürede çeviriler yapabilirim

 64. Emine dedi ki:

  İngilizce türkçe türkçe ingilizce çeviri yapılır

BİR YORUM YAZ