Sermayesiz bayilik veren firmalar 2014

sermayesiz-para-kazanmakBayilik/franchising yöntemiyle isim hakkını paylaşan firmalar pek çok kişiye iş fırsatı sunuyor. Her firmanın bayilik şartları değişiyor. Franchising yöntemiyle de, güvenilir bir markanın çatısı altında, iş ve kazanç garantili işlerin riski çok az olması nedeniyle tercih ediliyor. Her firmanın markasının piyasa değerine göre bayilik ve franchising şartları farklı oluyor. Bu yazımızda sadece sermaye gerektirmeyen iş fikirlerini derledik. Büyüklü küçüklü yerli ve yabancı firmaların bazıları sermayesiz iş fırsatı kurarak satıştan belli prim karşılığında iş imkanı sunuyor.  Uygun maliyete bayilik veren firmalar da kısa sürece bu bedeli amorti etmenizi garantileyebiliyor. Kendi işinizi kurmak için yeterli bir bütçeniz yoksa bu iş fikirlerini araştırmanızda yarar var.

Global markalar franchising yöntemiyle iş imkanı sunuyorlar. Ancak bu firmaların sadece franchising bedelleri bile yüksek gelir grubundaki kişilere hitap ediyor. Bu nedenle sermayesiz iş kurmak için küçük çaplı işleri araştırmak gerekmektedir.

Bu işlerin başında son yılların büyük ilgi gören iş fırsatı haşlanmış mısır satmaktır. Dükkana gerek olmadığı için sermaye gerektirmiyor. Anlaştığınız firma size mısır arabasını sunuyor. Sizde anlaşma çerçevesinde satıştan onlara bir bedel ödüyorsunuz. İşlek caddelerde, mağazaların, cafelerin olduğu sokaklarda bu arabalara sıklıkla rastlamak mümkün. Alışveriş merkezlerinde kira bedeli biraz yüksek olsa da cirosu çok daha yüksek olacağı kesin. Aynı şekilde pamuk şekeri de küçük bir arabanın içerisinde satılarak iyi para kazandıran işlerden. Çünkü hedef kitle çocuklara “hayır” demek mümkün değil.

Su bayiliği almak için de büyük sermayeye gerek yoktur. Küçük bir depo ve telefon olması yeterlidir. Bayilir veren su firması anlaşma çerçevesinde suyu depoya bırakacak, satış sonrası primini alacaktır.

Halk ekmek bayilikleri de az masrafla iyi gelir getiren işlerden bir tanesidir. Bu iş için bağlı bulunduğunuz belediyelere başvuru yapabilirsiniz.

Size yakın iş fırsatlarından birine bayilik başvurusu yapabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

10 yorum

 1. 2014-2015 de para kazanmak isteyenler….
  Öncelikle merhaba arkadaşlar eğer bu yazıyı sonuna kadar dikkatlice okursanız size nasıl bir iş fırsatı sunduğumu anlayacaksınız. Bir çevrenize dönüp bakın çevrenizde kaç kişi sigara içiyor. Sigaranın sağlığa zararlarını ve çevreye zararlarını bilmeyen yok bu meretten herkes kurtulmak ister ama kimse bir adım atmıyor gelin o adımı siz attırın çevrenizdekilere ve diğer insanlara… devlettin desteklediği sigaranın zamlandığı ve ateş pahası olduğu zamanlarda sağlık bakanlığının çalışmalar yapıp bangır bangır reklam yaptığı sıralarda sizde bizimle hem çevreye hem insanlığa faydalı bir iş yapıp bunun yadında hayal edemeyecek kadar para kazanmak istemez misiniz? Yılbaşıyla birlikte sigaraya zam geldi sigarayla birlikte gelen hastalıklar ve fiyatları uçuk sigaralar insanları sigara bırakmaya yönlendiriyor. TV de çıkan reklamlarla birlikte büyük bir kitle hızla sigara bırakıyor gelin sizde hem sigarayı bıraktırın hem para kazanın dermojin sigaraya hayır ürünü ile sigaraya 7 günde son toptan olarak gönderdiğimiz paketlerimizde bütçenize göre kar marjı olmaktadır. Paranız karşılığında aldığınız pakette kişilere satabileceğiniz ürün çıkmaktadır ürün eczanelerde 30 TL den başlayıp aktarlarda 70 TL ye kadar çıkmaktadır biz bunu size toptan fiyatına verelim ve siz kendi portföyünüzü oluşturun ve 20 TL den veya 30 TL den satabilirsiniz. İnternetten ilacı araştırdığınızda ne kadara satıldığını göreceksiniz ve birazcık araştırmayla ne kadar karlı bir işe girdiginizide göreceksiniz. %300 kar marjı olan bu iş fırsatını denemek istermisiniz. İlaç %100 bitkisel olup tarım bakanlığından onaylıdır. Satış izni kullanım izni ve patentini kutu ile birlikte gönderilecektir . biz bu işi aydın merkezde yapmaktayız eğer bu işe inancınız yoksa gelin ofisimize çalışma sistemimizi ve kazancımızı kendi gözlerinizle görün ek gelirse iste size ekgelir fırsatı biz 200 adet ürün için gözümüze biçtiğimiz zaman 1 hafta… haftada 4000tl kazanılırımı demeyin biz kazanıyoruz , örgenciler , emekliler , ev hanımları , çalışıpta ek işe ihtiyacı olan arkadaşlar size sesleniyorum.
  Not : saat 5den sonra ararsanız daha fayladı bi konuşma yapabiliriz saat 5den sonra aramanız önemle rica olur…
  PAKETLERİMİZ VE FİYATLARIMIZIN LİSTESİ

  1. paket fiyat = 200 TL
  2.palet fiyat = 350 TL
  3.paket fiyat = 500 TL
  4.paket fiyat = 600 TL

  not : youtube den veya internetten araştırırsanız tanıtım videolarını bulabilrsiniz ürün %100 orjinal olup Türk firma doralife tarafından üretilmiştir ürün %100 garantilidir. satış izin belgeleri kullanım izin belgeleri ve sağlık tarım izin belgeleri tamdır

 2. Gelecek internette kazanç ticarette. Şimdi çok cüzi bir sermayeyle eTicaret sektörüne girebilirsiniz. Üstelik ürün tedarik, kargo, müşteri hizmetleri gibi işlerle de uğraşmadan.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*