Evde çamaşır yıkama hizmeti

Evde çamaşır yıkama hizmeti

evde-camasir-yikamaEv hanımlarının aile bütçesine katkıda bulunmak için değişik iş fırsatları var. Evde oturmak zorunda kalan birçok kadın boş zamanlarını ek işlerle değerlendirip aynı zamanda kendi harçlığını çıkarıyor. Evinde yaşlısı, hastası, küçük çocuğu olduğu için dışarıda çalışamayan kadınlar evde de bazı işleri kolaylıkla yapabilirler. En iyi bildiği işi yaparak daha kolay para kazanılır. Evde çamaşır yıkama yöntemi sermayesiz, emek vererek yapılacak işlerden biri. Evde çamaşır makineniz ve kurutma makineniz varsa siz de çamaşır yıkama hizmeti verebilirsiniz. Hatta kışın kapalı balkonu terası olanların kurutma makinesine bile ihtiyaçları yok. Tabi bir de kaliteli bir ütüye ihtiyacınız olacak. Zaten bunlar her evde olan ekipmanlar.

İlk olarak yakın çevrenizde oturan bu hizmete ihtiyaç duyabilecek kişilere bu işe başladığınızı duyurun.  Hedef kitleniz, çalışan bekar bay- bayanlar, çalışan anneler, üniversite öğrencileri, askerler olmalıdır. İletişim kurduklarınıza kendiniz işi teklif edin, tanımadığınız kişilerin size iş getirmesi içinde çevrenizdeki apartmanların yöneticilerine, kat görevlilerine ve mahalle bakkallarına haber bırakın, küçük el ilanları yapıştırın. İlanlarda iletişim bilgilerinizin yanında “Evde çamaşır yıkama ve ütü hizmeti. 24 saatte teslim” gibi cümleler çok dikkat çekecektir.

Müşterileri buldukta sonra çamaşırların iyi temizlenmesi için standart olarak aynı marka deterjan, yumuşatıcı kullanın. Kaliteli markaların ürünlerini seçin.

Fiyat belirlerken yıkanacak giysileri parça başı, ya da kg başı ücretlendirebilirsiniz Ancak ilk belirleyeceğiniz fiyatları piyasaya göre değerlendirin. Zamanla fiyat arttırınca müşteri kaybedebilirisiniz.

Çamaşırlarınızı müşterinin isteğine göre ütüleyerek de teslim edebilirsiniz. Ütü için ayrıca bir hizmet bedeli belirleyin. Kolay gelsin hanımlar….

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. semiha dedi ki:

  bursa Osmangazi de yaşıyorum eve ek iş istiyorum iyi günler

 2. sema karan dedi ki:

  EDİRNEDE öğrenci ve bekar çamaşırları yıkanır

  semkar12@mynet.com

 3. sema dedi ki:

  ıstanbul ıkıtellıdeyım

 4. Türkan dedi ki:

  ist.kağıthaneden evde öamaşır yıkanır

 5. muzeyyen dedi ki:

  ADANA camşr yikanr ütülenir merdekezdymçök çabuk yapylr

 6. kerime dedi ki:

  Camasir yikama ve utu isi yapilirizmir cigli

 7. kerime dedi ki:

  Camasir yikama ve utu guvenilir sekilde yapilir izmir

 8. Sevda dedi ki:

  Gungoren gencosmanda camasir yikanir utu yapilir

 9. Sibel dedi ki:

  Merhaba!! Ben sibel karaca evde itana ile çamaşır yıkanır ütü yapılır lokantalar ve kafelerinde dikkatine uygun fiyata örtüleriniz ve havlulariniz 24 saatte yıkanır ve teslim edilir bilgilerinize arz ederim Kayseri talas

BİR YORUM YAZ