Evde Halı Yıkama işi

Evde Halı Yıkama işi

Evde Halı Yıkama işi   Halı yıkama son yılların kazandıran iş kolları arasına girdi. Günümüz koşullarında çoğu çalışan bayan zaman veya yer yokluğunda halı temizliğini profesyonel firmalara yaptırmayı tercih ediyor. Her geçen gün iş potansiyeli artan halı yıkama kazandıran bir iş fikri olarak geliştirilmeye başladı. Firmalar müşterinin isteğine göre evde halı yıkama hizmeti de veriyor. Duvardan duvara halı temizliği, koltukların temizliği için sanayi tipi makinelerle evlere gidilerek komple temizlik hizmeti veriliyor. Ayrıca kendi işyerlerinde evlerde aldıkları halıları yıkayıp, kurutup ambalajlayarak evlere teslim hizmeti de veriliyor. Günümüzde oto yıkamacıları da ek olarak halı yıkama işi yapıyorlar. Ancak o kadar para ödeyip satın aldığınız halılarınızı bu işi profesyonelce yapan firmalara vermek gerekmektedir. bu nedenle halı yıkama firmalarının ortamını görmeden halılarınızı teslim etmeyin.

Her geçen gün trafiği artan, birçok girişimcinin yöneldiği bir iş olan halı yıkama işi yapmak için bir miktar sermaye gerekmektedir. Halı Yıkama işi yapmak için büyük bir işyeri, halı yıkama ve kurutma makineleri ve çalışacak personel bulmak gerekiyor. Bazı halı yıkama fabrikaları bayilik vererek iş yapmak isteyenlerin işyeri kurulumunda da önderlik ediyor. Halı Yıkama işi para kazanan birçok kişiden biri sizde olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. dadaş dedi ki:

    Hic birsey kazanamazsiniz girmeyin.

  2. talo dedi ki:

    girin görün. ondan sonra paylaşın bakalım bu yazılanlar kadar kazanıyomusunuz görelim. bunu buraya kim yazıyo onuda merak ediyorum .kaç senelik firmalar halen kazanç umuyo bir şekilde döndürüyo. buradan atıp tutuluyo yok çok kazanç bilmem ne .kazanmayı herkes sever .gir kazan görelim. ben çok gireni gördümde yüzü pek güleni görmedim .sonuçta ticaret yapıyosun o kadar kolay olmaz.

BİR YORUM YAZ