Kozmetik ürünleri satış ortaklığı

Kozmetik ürünleri satış ortaklığı

satis-ortakligiPara kazanmak için yapılacak ek işler arasında kozmetik ürünleri satış ortaklığı adıyla yeni bir sistem bulunuyor. Bu sistem kozmetik ürünlerine olan büyük ilginin paraya çevrilmesi fikrinden yola çıkarak geliştirilmiş. Dünya çapında sadece network sistemi ile satış yapan büyük kozmetik markaları bulunuyor. Ülkemizde de bu markaların satışını yapan üyeler yaptıkları satışlardan belli oranda prim alıyorlar. Yapılan satış miktarı arttıkça üyenin kazancı da o oranda artıyor. Bu iş ek gelir elde etmek için yapılan en yaygın işlerden bir tanesi. Özellikle çalışan kişiler, iş çevresindeki arkadaşlarına ciddi miktarlarda satış yaparak iyi gelir elde ediyorlar.

İnternetten yapılabilen satışlarda, her türlü ürün için bu sistem örnek alınarak satış ortaklığı sistemi kullanılmaya başladı. Kozmetik ürünleri satışı yapan firmalar da katalog üzerinden satış yapan global markaların sistemiyle satış ortakları arıyor. Bunlar arasında yoğunluklu olarak kozmetik ürünleri bulunuyor. Google’da araştırma yaparak kozmetik ürünleri firmalarının satış ortaklığı tekliflerine ulaşabilirsiniz. Tüm kozmetik ürünleri, bay-bayan parfümleri, makyaj malzemeleri gibi kolaylıkla satılabilecek ürünler üyelerine daha ekonomik fiyattan gönderiliyor. Üye kaydını yapan satış ortağı, ister kendi çevresine sıcak satışla, isterse de sitede yer alan kozmetik ürünlerinin tanıtımını çeşitli internet platformlarında yaparak para kazanabiliyor. Kişisel blogunda, kadınların ilgi gösterdiği forumlarda ya da sosyal medyada bu ürünlerin reklamını ve satışını yaparak bu firmaların satış ortaklığı programına katılabilirsiniz.

Her firmanın satış ortağı olabilme şartları birbirine yakındır. Üyelerinin satış ortaklığı linki ile siteye girip alışveriş yapıldığında, üyeye 5 TL ödeme taahhüt ediliyor. Ayrıca üyenin kanalıyla siteye yeni üye olanların yaptıkları tüm alışverişlerden de bir yıl boyunca size de belli oranda prim veriliyor. Bu sistemi kullanan kozmetik firmaları dışında, gıda takviyesi, bitkisel temizlik ürünleri gibi farklı sektörlerden firmalar da bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. dilek bağ dedi ki:

    evden internetten kozmetik ürünü satmak istiyorum nasıl yapabilirim

    1. Sinem dedi ki:

      isterseniz yardımcı olabilirim.

BİR YORUM YAZ