İlaçlama işi yapmak

İlaçlama işi yapmak

ilaçlama-isiİlaçlama firması açarak ilaçlama işi yapmak iyi kazandıran işlerden birisidir. İlaçlama firması ev, işyeri ilaçlaması yaparak insanlara yararlı bir iş yaptığı gibi iyi de kazanç getiren illerden birisidir. İlaçlama işi yapacak olanların bir işyeri, telefonlarda müşteri ile iletişim kuracak bir sekreter, ilaçlama personelleri, ilaçlama ekipmanları ve ulaşım için araçlar gerekmektedir. Açık ve kapalı alan ilaçlamalarında farklı içerikli ilaçlama birimleri kullanılır ilaçlama yapılacak alan da kokulu kokusuz jel tipi ilaçlama tekniklerinden biri ya da bir kaçı ile ilaçlanır.

İlaçlama birimi randevu usulü çalışır. Randevu saatine göre istenen yerde ilaçlama servisi işini yerine getirirler. İlaçlama işini yapacak ilaçlama uzmanının ilaçlama sertifikalarına sahip olması gerekmektedir. Bu sertifikalar Halk Eğitim merkezlerinde açılan kurslarda verilmektedir.

İlaçlama işinde insan sağlığına zararlı haşereleri doğru ilaçlarla yok etmek önemlidir. Ev ilaçlamasında deneyimli haşere ilaçlama uzmanları ile müşterilere hizmet vererek para kazanabilirsiniz.

İlaçlama işi piyasada çok fazla yapan olmadığı için kazandıran işlerdendir.


Bir önceki yazımız olan Kutu süsleme işi başlıklı makalemizde evde Kutu süsleme işi yapılır, eve Kutu süsleme işi veren firmalar ve Kutu süsleme işi ile ek gelir hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. böcek ilaçlama dedi ki:

    piyasada ilaçlama işini yapan çok sayıda firma mevcuttur.

  2. hgasa dedi ki:

    İşi bilen çözüm getiren yeterli eğitimi ve gerekli resmi belgeleri olan ciddi firmalar iyi para kazanır.

  3. Hikmet dedi ki:

    Bu işte kazanmak oldukça sabır zaman ve en iyi ulaşım mecraları ile müşteri bulmaktır. Bu birçok kimseyi yıldırabilir.

BİR YORUM YAZ