İşkur Evde İş İmkanları

İşkur Evde İş İmkanları 2017

Günümüzde herkesin bir şekilde ek gelire ihtiyacı var ve gelir sağlayarak ev ekonomisine katkıda bulunmak ya da boş zamanlarında bir işle uğraşmak isteyen her yaştan insan ek iş arıyor. Ülkemizin en büyük iş ve işçi bulma platformu olan İŞ KUR ‘da bu duruma kayıtsız kalmıyor ve iş ilanları arasında ev den yapılabilecek işlere de yer veriyor.

Evden yapılacak işler konusunda iş kur bürolarından bilgi alınabiliyor ya da İnternet sitesinden bu iş ilanlarına ulaşılabiliyor ancak; İnternet sitesinde ev den yapılacak işler şeklinde bir bölüm yok bu ilanlara ulaşabilmek için Açık İş İlanları bölümüne bakmak gerekiyor.

Ev de Hangi İşler Yapılabilir?

Ev den yapılacak işler şeklinde arama yaptığınız zaman seçenek yelpazesinin çok geniş olduğunu görebilirsiniz. İlk aşama da basit ve beceri gerektirmeyen işler düşünüldüğünde paketleme işleri ön plana çıksa da el beceriniz ve yeteneğinize bağlı olarak daha farklı işler de yapabilirsiniz. Bazı firmalar iş kur ile anlaşmalı olarak ev de montaj işleri de yaptıra biliyorlar.

Ev Hanımları İçin Hangi İşler Mevcut?

Ev hanımları için de ev den yapılabilecek işler mevcut başlangıçta söz ettiğimiz paketleme işlerinin yanı sıra Kreşlerden daha uygun ve ev ortamında çocuk bakımı veya anlaştığınız kurumsal şirketler için ev yemeği yapımı ev hanımları tarafından daha çok tercih edilen işler arasında yer alıyor.

Evlere İş Veren Firmalara Nasıl Ulaşılıyor ?

Ev de İşveren firmalara ulaşmak için İş kur Sitesi üzerinden firma ile iletişime geçmek veya kurumun İş verenle iş arayanları buluşturduğu toplantılara katılmak gerekiyor kurum kayıtlı işsizlere bu toplantıların yer ve zamanını mesajla bildiriyor.

Ne Kadar Kazanç Sağlanıyor?

Kazanç konusu tamamen yaptığınız işe ve İş miktarına bağlı olarak değişiyor uzmanlık gerektirmeyen işler de aylık gelir 600-800 TL civarında iken proje çizimi ve tasarım gibi uzmanlık gerektiren daha profesyonel işlerde aylık gelir 2000 TL ye ulaşabiliyor bazı işlerde aynı anda bir den fazla firma ile çalışarak gelir miktarını artırmak mümkün

16 yorum

  1. İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE ‘DE OTURUYORUM EVDE YAPILABİLECEK MANTI ,BAKLAVA ,YAPRAK SARMA ,KURABİYE ,KANEPE ,PASTA,SALATA ve ÖZEL GÜNLER İÇİN PAKET SEPETLER HAZIRLAMA İŞLERİ ARIYORUM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*