Sohbet Operatörlüğü yapma ek işi

Sohbet Operatörlüğü yapma ek işi

Sohbet Operatörlüğü yapma ek işiSohbet Operatörlüğü nasıl yapılır?

Teknolojinin gelişmesi yeni iş kollarını da beraberinde getirdi. Evde yapılacak işler arsına “Sohbet Operatörü” işi de girdi. Sohbet Operatörü olmak için belirtilen şartlarda çalışmayı kabul eden bayanlara yüksek maaşlar veriliyor. Ek iş veya tam zamanlı olarak Sohbet Operatörü olarak çalışan birçok bayan bulunmakta.

Sohbet operatörlüğünü meslek olarak gören, mikrofonik sese sahip olan, daha önce operatör olarak çalışan veya denemek isteyen kişiler kurumsal firmalarda çalışabiliyor. Görüntülü sohbet operatörlüğü yapacak bayanlarda ise ek olarak pozitif bir görüntü özellikleri de aranıyor. Görüntülü Sohbet Operatörlüğünde “Genel Oda” ve “Özel Oda” görüşmeleri yapılıyor. Aylık sitedeki aktif kalma süresine göre ödeme yapılıyor. hesaplanarak ay sonunda hesabınıza yatırılır.

Bayan Sohbet Operatör adaylarında aranan kriterler neler?

Bilgisayar, web kamerası ve internetinizin olan, 18-45 yaş aralığında, güçlü iletişim ve hoş sohbet bayanlar aranıyor. Sohbet Operatörü olarak çalışmak isteyenler internetten bu firmaların ilanlarına kolaylıkla ulaşarak başvuru yapabilirler. Günümüzde birçok arkadaşlık sitesinde Sohbet Operatörü olarak çalışma fırsatları bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. zeynep dedi ki:

  iş ilanları arama sitesinde bayanlara sohbet operatörlüğü işi ni de buldunuz ya pes doğrusu gayrı ahlaki bir mesleği tavsiye ettiğiniz için teşekkürler!

 2. emin dedi ki:

  arayın konuşalım

 3. BASAK BİRLİK dedi ki:

  TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN SOHBET EDİP PARA KAZANMAYA NE DERSİNİZ
  SAGLAM SİRKET BÜNYESİNDE İSTER PART TİME İSTER FULL TİME ESNEK ÇALISMA SAATLERİYLE ÇALISMAK İSTEYEN KİM VARSA İLETİŞİME GEÇEBİLİR
  PARANIZ ASLA BİZDE KALMAZ AY DOLDUGUNDA HESABINIZA YATAR
  İSTER ÖGRENCİ İSTER EV HANIMI OLUN BOS ZAMANLARINIZDA PARA KAZANMAK İSTER MİSİNİZ
  7 24 İLETİSİM KURABİLİRSİNİZ SİZE YARDIMCI OLUNACAKTIR
  NUMARANIZ VE KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ GİZLİ KALACAKTIR
  İLETİŞİM İCİN BAŞAK BİRLİK

BİR YORUM YAZ