TVShop satış ortaklığı ile para kazanma

TVShop satış ortaklığı ile para kazanma

Popüler bir firmanın ürünlerini satarak kar payı elde etmeye satış ortaklığı deniyor. Satış ortaklığı sayesinde sermaye koymadan, riske girmeden ticaret yaparak para kazanmak mümkün. Eğer sabit bir işiniz varsa ek gelir olarak para kazanılacak en kolay  yöntemlerden birisi. Bu işi yapmak için Türkiye’de satış ortaklığı veren sitelere üye olarak onlar adına satış yaparak prim usulü gelir elde edebilirsiniz.

Özellikle İngilizce bilenler dünya çapında satış yapabilir, aranan ürünler bularak gelirini arttırabilirler.  tvshop

TVShop firmasının adını televizyon tanıtımlarından mutlaka duymuşsunuzdur. Televizyonda ürünlerin tanıtımını yaparak, internetten satış yapan firmanın geniş bir müşteri potansiyeli bulunuyor. Çanak anten, uydu alıcısı, besin destek takviyeleri, Nicer Dicer Plus Pratik Doğrayıcı ve Paint Zoom Boya Tabancası bu ürünlerden bazıları. Sistem şöyle işliyor. TVShop.com’a satış ortaklığı formu dolduruluyor. Daha sonra sitedeki ürünlerin online satışı yapılıyor. Her ürünün satışından para kazanıyor. Ürünlerin reklamı televizyonda sürekli yapıldığı için pazarlaması da daha kolay oluyor.  TVShop satış ortalığı ile ilgili buradan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

TVShop satış ortaklığı ile ne kadar kazanılır?

TVShop satış ortaklığı ile para kazanmanın üç farklı yolu vardır. Size verilen satış ortaklığı linkiyle siteye giden her kişi için 0,02 TL, siteye girdikten sonra üye olan her kişi için 0,05 TL kazanç size yansıtılıyor. Eğer o üye alışveriş yaparsa ayrıca kazanç yansıtılıyor. Eğer sizin linkinizle giriş yaparak, üye olan kişinin alışverişlerinde, alışveriş tutarının % 5’i satış ortağına komisyon olarak ödenir.

Ödemeleri alabilmek için hesabınızdaki paranın 100 TL’ye ulaşması gerekmektedir. Ödemeler her ayın 15’inde kişisel hesabınıza gönderilir. Ayın 15’inde hesabınızdaki para 100 TL’nin altında ise alacağınız bir sonraki aya devreder.

Bu bağlantıdan TVShop.com.tr’ye satış ortağı olmak ve üyelik kaydı yapmak için tıklayınız. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. cumali yakar dedi ki:

    SATIŞ ORTAKLIĞI PROGRAMINA başlamıştır. satışlar referans üzerinden yapılıyor. satılan her üründen %12,5 genel satış tutarı üzerinden komisyon verilecektir. para garantidir. ilgilenenler sitemize üye olarak üye bölümünden satış ortaklığı başburusunu belirtsinler sizlerle en kısa sürede haberleşerek sisteme kabul edilerek referans numaranız verliecektir.web siteniz olsun olmasın farketmez. sosyal medya , instagram ve bloglarınızdan da müşteri yönleriebilirsiniz.

  2. Gul dedi ki:

    Web sitesiz sosyal medya da satış yapmak istiyorum

BİR YORUM YAZ