2014 Yerel Seçim Sonuçları

2014 Yerel Seçim Sonuçları

2014 Yerel Seçim Sonuçlari2014 Yerel Seçimlerin Sonuçları

30 Mart Yerel Seçimleri tamamlandı. Bazı yerlerde hala sayım işlemleri tamamlanmadığı için kesin sonuçlara henüz ulaşılamadı. Ancak birçok il ve ilçede sayımlar tamamlanarak kesin sonuçlar açıklandı. 2014 Yerel Seçimler sonuçları açıklandı.

2014 Yerel Seçim Sonuçları İstanbul, Ankara, İzmir

2014 Yerel Seçimlerde hangi parti yüzde kaç ay oldu, 2014 Yerel Seçimlerinde yükselen parti hangisi, düşüşte olan parti hangisi?

2014 Yerel Seçimler için İstanbul, Ankara, İzmir Seçim sonuçları ve Türkiye’nin tüm illerinin ve ilçelerinin seçim sonuçları

2014 Yerel Seçim sonuçlarına göre AKP büyük çoğunlukla zaferini ilan etti. İstanbul ve Ankara AKP adayları Kadir Topbaş ve İ. Melih Gökcek tarafından tekrar alınırken İzmir aziz Kocaoğlu ile yeniden CHP dedi.  Ülke genelinde sandık başında yapılan çalışmalarla, seçim sonuçları Türkiye geneli, il geneli ve ilçe bazında anlık olarak izleyicilerine ulaştırıldı. Ulusal kanalların dışında 150’ye yakın yerel ve bölgesel televizyon da Cihan H. A’ın geliştirdiği grafikler ve ekran yüzüyle seçim sonuçlarını takip etti.

An itibari ile oyların %94’ü sayım işlemi tamamlandı. İllere göre kazanan adaylar, ,İstanbul, Ankara, İzmir Seçim sonuçları ve 2014 Yerel Seçim Sonuçlarını Cihan Haber Ajansı farkıyla Hürriyet’ten takip edebilirsiniz.

2014 YEREL SEÇİMLER SONUÇLARI


Bir önceki yazımız olan Emeklilikte 5 milyonu aşkın kişinin beklediği yanıt başlıklı makalemizde erken emeklilik, erken emeklilik şartları ve faruk çelik hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ