29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Boğazda Havai Fişek Gösterisi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Boğazda Havai Fişek Gösterisi

İstanbul Boğazında 29 Ekim kutlamaları görkemli bir şekilde yapıldı. İstanbul’lular Cumhuriyet Bayramı coşkusunu en özel şekilde Boğaz’da yaşadılar. Muhteşem havai fişek gösterileri eşliğinde Cumhuriyetin 89. yaşını coşkuyla kutladılar. Boğaziçi Köprüsü ile Kız Kulesi arasında deniz üzerine kurulan platformdan yapılan havai fişek gösterisi binlerce İstanbul’lu tarafından canlı izlenirken, televizyonlardan da canlı yayınla izlendi. Havai fişek gösterisi, ses ve ışık gösterileri ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın coşkusuna yakışır görsel bir şov yapıldı. Işık gösterisinde 48.000 adet havai fişek kullanıldı. Fahir Atakoğlu müzikleri eşliğinde denizden harika bir İstanbul gecesi yaşandı. 15 dakikalık gösteri müziği Fahir Atakoğlu tarafından organizasyona özel olarak bestelendi. 29 Ekim 2012 – Cumhuriyet Bayramı nedeniyle düzenlenen havai fişek, ses ve ışık gösterileri uydu yayınıyla tüm dünyaya iletilecek. Bu muhteşem gösteriyi, uydu üzerinden yayın yapan çok sayıda uluslararası yayın yapan televizyon da canlı yayınladı.

Boğaziçi Köprüsü’nde saat 19:00′da başlayan gösteri Anadolu Yakası’nda Kuzguncuk Sahili, Paşalimanı Sahili, Üsküdar İskele, Şemşipaşa Sahili, Çamlıca Sosyal Tesisleri bahçesi ile Avrupa Yakası’nda Eminönü’ndeki Üsküdar-Kadıköy İskeleleri arası, Ortaköy, Beşiktaş, Dolmabahçe ve Kabataş sahillerinden izlendi.

Büyüleyici güzelliği ile İstanbul Boğazı’nda 29 Ekim çoşkusunu doya doya yaşamak isteyenler tekne gezileriyle İstanbul’un en görkemli şovuna şahitlik ettiler. Havai fişek gösterisinin tadını en yakından çıkarmak için boğazın iki yakasında binlerce İstanbul’lu sıralandı.

http://youtu.be/jV-mfvF1Tzw


Bir önceki yazımız olan Vodafone Aboneleri Şikayet ve Hat Sorunları Çözme başlıklı makalemizde Faturalı Hat, Vodafon Şikayet Hattı ve Vodafon Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. mert dedi ki:

    50.000 shotluk havai fişek gösterisini gönderiyorum

  2. mert dedi ki:

    50.000shotlukhavaifişekgösterisi

BİR YORUM YAZ