Ahmet Kural -Murat Cemcir İşler Güçler Oyuncu Kadrosu Konusu

Ahmet Kural -Murat Cemcir İşler Güçler Oyuncu Kadrosu Konusu

Ahmet Kural -Murat Cemcir İşler Güçler Oyuncu Kadrosu Konusu

Ahmet Kural -Murat Cemcir İşler Güçler Oyuncu Kadrosu Konusu

Çalgı Çengi Oyuncuları

ÇAlgı Çengi 2

İşler Güçler, üç ana karakterini gerçek hayattan, birebir gerçek isimleriyle ödünç alıp, onların etrafını kendi evreniyle sarıp sarmalayan, modern bir yalan aslında. Seyirciyi kendi merakıyla baş başa bırakıyor. Kullandığı çok basit bir tuzak var: Ne kadar gerçeğim?

Dizinin başrolünde Ahmet Kural, Murat Cemşir ve Sadi Celil Cengiz var. ‘Çalgı Çengi’filmiyle eleştirmenlerden tam not alan ve uyumlarıyla büyük beğeni toplayan Ahmet Kural ve Murat Cemşir ikilisi, ‘İşler Güçler’de de izleyenleri gülme krizine sokacağa benziyor.

İşler Güçler muzip muzip sırıtıyor seyircisine. Yalan söylediğinin kendisi de farkında, seyircisi de. Ama bir yalanı hoş görmek için gerekli olan mizah eşiğinin sınırlarında dolaşıyor yapabildiğince. Seyirciyi inandıracak kadar gerçek, seyircinin hoş görebileceği kadar saçma. Ama komik, her zaman komik.

Ahmet Kural -Murat Cemcir İşler Güçler Oyuncu Kadrosu Konusu,Çalgı Çengi Oyuncuları,ÇAlgı Çengi 2,star tv İşler Güçler,2012 İşler Güçler,İşler Güçler oyuncu kadrosu,İşler Güçler oyuncuları kimler,İşler Güçler oyuncuları,İşler Güçler nerede çekiliyor,İşler Güçler konusu nedir,İşler Güçler ne zaman başlayacak,İşler Güçler dizisi ne zaman başlayacak ,İşler Güçler dizisi konusu
Limon Film-Hayri Aslan’ın yapımcılığında hayata geçen dizinin yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir üstleniyor. Baş rollerinde  Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celal Cengiz’i izleyeceğimiz dizide, Yılmaz Gruda, Nazlı Tosunoğlu gibi usta isimler de yer almakta. Melike Emiroğlu, Ceren Moray,Burak Satıbol, Şinasi Yurtsever,Yeliz Şar, Gaye Gürsel, Arzu Oruç,Hürriyet Özkılıç geniş oyuncu kadrosunu oluşturan isimlerden bazıları.

Ahmet, oyunculuk serüvenine başrol ile başlamış ama kariyeri boyunca bir daha başrol oynayamamış, eski günlerinin özleminde bir oyuncudur. Murat, geç girdiği sektörde tüm yeteneklerine ve çalışkanlığına rağmen bir türlü hak ettiği saygıyı göremediğini düşünmektedir. Sadi ise, gümrük memurluğunu bırakıp oyuncu olmaya gelmiş ve bir daha memuriyete dönmemek için gözünü karartmış her şeyi yapabilecek biridir. Üç yakın arkadaş, kendi filmlerini çekmek istemektedirler ancak kimse kendilerine yapımcı olmak istemez. Üçlü çareyi filmi finanse edecek parayı biriktirip kendi filmlerinin yapımcısı olmakta bulur. Sırf para kazanmak için Meslek Hikâyeleri adlı belgeselin sunuculuğunu kabul ederler.

Meslek Hikâyeleri başlarda basit bir iş gibidir ancak talihsizlikler yakalarını bir türlü bırakmaz. Çektikleri bölümler bir türlü yayın onayı alamamaktadır. Para kazanmak için girdikleri belgesel sunuculuğu kâbusları olmaya başlar.

Modern muzip yalanlar… İşler Güçler yakında Star’da!

 


Bir önceki yazımız olan Vodafone Aboneleri Şikayet ve Hat Sorunları Çözme başlıklı makalemizde Faturalı Hat, Vodafon Şikayet Hattı ve Vodafon Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ