Ankara Belediyesi Ücretsiz Tiyatro Kursu 2014

Ankara Belediyesi Ücretsiz Tiyatro Kursu 2014

Belediyelerin verdiği kurslara katılarak, zamanı iyi değerlendirme, bilgi edinme ve meslek sahibi olma gibi kendinize fayda sağlayacak olumlu özellikler kazanabilirsiniz.

Belediye kurslarının ücretsiz oluşu ise, her zaman tercih edilme sebebi olmuştur. Ankara Büyükşehir Belediyesi de katılımcılarına ücretsiz tiyatro kursu vererek özellikle gençlere fayda sağlamaktadır.

Ücretsiz tiyatro kursuna katılmak için belli başlı elemelerden geçmeniz gerekmektedir. Ön elemeden geçen kursiyerler, ana elemeden de geçtiği zaman ücretsiz kursa sahip olma avantajını yakalayacaklardır.

17 yaşın üzerinde olan herkes bu kursa katılabilir. 9 ay sürecek olan eğitimin sonunda, yıl sonunda oynanacak olan Gençlik Oyununda sahne alacaklardır. Ankara Belediyesi Ücretsiz Tiyatro Kursuna katılım sağlamak için 2 adet vesikalık resim ve kimlik fotokopiniz gerekmektedir.

 Daha detaylı bilgi için ; Ankara Belediyesi Ücretsiz Tiyatro Kursu TIKLAYINIZ!

 

Eğitmenler

Pantomin Ünal PEKEL
Diksiyon : Erdinç ÖCAL
Dans ve Vücut Estetiği   : Nurten HELİK
Kuram : Teoman TENİKECİ
Sahne Ritmi : Sinem TURAN
Doğaçlama : İshak TEKGÜL
Oyunculuk : Mehmet Tahir İKİLER

Kurs Takvimi

Gün : Perşembe, Cuma
Saat      : 18.15 – 22.15
Yer : Necip Fazıl Sahnesi

Bir önceki yazımız olan Emeklilikte 5 milyonu aşkın kişinin beklediği yanıt başlıklı makalemizde erken emeklilik, erken emeklilik şartları ve faruk çelik hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ