Avea ve Vodafone Mobil Ödeme Yapma Anlatımı

Avea ve Vodafone Mobil Ödeme Yapma Anlatımı

Avea ve Vodafone Mobil Ödeme Yapma Anlatımı

Avea ve Vodafone Mobil Ödeme Yapma Anlatımı

Avea ile artık ödemelerinizi cep telefonlarından yapabileceksiniz. Avea Mobil Ödeme logosunu gördüğünüz her yerden kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz. Bu hızlı ve pratik yol için Avea Mobil Ödeme ile anlaşmalı üye işyerlerinde yapabileceksiniz. Avea Mobil Ödeme ile yapılan alışverişlerde ürün bedeli faturasız hatlarda TLbakiyesi, faturalı hatlarda ise Avea faturası aracılığıyla tahsil edilecektir. Bu uygulama ile atık cebinizde para olmasa dahi cep telefonunuzu kullanarak ödeme yapabileceksiniz. Özelliklenakit paraya sıkıştığınızda veya kredi kartınız yanınızda olmadığında oldukça işinize yarayacak gibi duruyor.

vodafone içinde aynı işlerler geçerli
Avea Mobil Ödeme ile satın alacağınız ürüne özeliletişim vergisi (ÖİV) dahil edilmez. Avea Mobil Ödemeye başlamak için kayıt veya abonelik yaptırmanıza gerek yok yalnızca bir mesaj atarak ödemelerinizi yapabilirsiniz. Avea Mobil Ödeme kullanırken servis numarasına gönderdiğiniz her kısa mesaj (SMS) 0,5 TL olarak ücretlendirilir. Ürün bedeli faturasız hatlarda TL bakiyesi, faturalı hatlarda ise Avea faturası aracılığıyla tahsil edilmektedir.

Anlaşmalı üye işyerlerinde ödeme seçenekleri arasından Avea Mobil Ödeme’yi seçmeniz durumunda üye işyeri web sitesinde ilgili alana cep telefonu numaranızı girmeniz ya da belirtilen kısa numaraya SMS göndermeniz istenecektir. Avea Mobil Ödeme ile ödeme işlemini başlatmanızın ardından cep telefonunuza bir onay SMS’i gönderilecektir. Bu SMS’i ONAY ya da EVET yazıp yanıtlayarak işleme onay vermenizin ardından ödemeniz gerçekleştirilecektir. Avea Mobil Ödeme ile yapılan alışverişlerde ürün bedeli faturasız hatlarda TL bakiyesi, faturalı hatlarda ise Avea faturası aracılığıyla tahsil edilmektedir.

kaynak: avea.com.tr ve vodafone.com.tr


Bir önceki yazımız olan Vodafone Aboneleri Şikayet ve Hat Sorunları Çözme başlıklı makalemizde Faturalı Hat, Vodafon Şikayet Hattı ve Vodafon Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ