BlackBerry “PlayBook OS 2.0 Tablet Fiyatı ve Özellikleri

BlackBerry “PlayBook OS 2.0 Tablet Fiyatı ve Özellikleri

BlackBerry “PlayBook OS 2.0 Tablet Fiyatı ve Özellikleri

BlackBerry “PlayBook OS 2.0 Tablet Fiyatı ve Özellikleri

Türk Telekom ve TTNET müşterileri Blackberry tabletine ayda 19.90 TL’den başlayan taksitler ile sahip olabilecek. Türkiye’nin iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom ve Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, müşterilerine enyeni tabletleri en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Türk Telekom ve TTNET, teknoloji dünyasının lider markalarından BlackBerry’nin “PlayBook™ OS 2.0 Tablet”ini Türkiye’de ilk kez yepyeni bir kampanyayla satışa sunuyor.

17 Mayıs’ta başlayan ve yıl sonuna kadar devam edecek olan kampanyayla; “BlackBerry PlayBook OS 2.0 Tablet”e ayda 19.90 TL’den başlayan taksitlerle sahip olmak mümkün. Kullanıcılar “BlackBerry PlayBook OS 2.0 Tablet”e, Türk Telekom veya TTNET faturasına 24/36 ay taksitle, kredi kartına ise 12 taksitle sahip olabiliyor. Kolay taşınabilir tasarıma sahip olan “BlackBerry PlayBook OS 2.0 Tablet”, endüstri lideri performansı, Adobe® Flash® destekli sorunsuz web taraması, çoklu görev özelliği, HD multimedia, geliştirilmiş güvenlik özelliği, alışılmışın dışında bir kurumsal destek ile güçlü bir geliştirme ortamı gibi birçok özelliği bir arada sunuyor.

BlackBerry PlayBook OS 2.0 Tablet’in özellikleri:
– 7 inç LCD, 1024×600, WSVGA çoklu dokunuş destekleyen dokunmatik ekran
– Simetrik çoklu işlemleri (multiprocessing) destekleyen BlackBerry Tablet işletim sistemi
– Ultra ince ve taşınabilir: Ebatlar: 130 x 193 x 10 mm
– 1 GHz çift çekirdekli işlemci
– 1 GB RAM
– Çift yüksek çözünürlüklü HD kamera (önde 3 MP, arkada 5 MP), 1080p HD video kayıt desteği
– Video oynatma: 1080p HD Video, H.264, MPEG, DivX, WMV
– Ses oynatma: MP3, AAC, WMA
– HDMI video çıkışı
– Wi-Fi -802.11 a/b/g/n
– Bluetooth 2.1 + EDR

BlackBerry “PlayBook OS 2.0 Tablet Fiyatı ve Özellikleri

Kampanya hakkında bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler; Türk Telekom ve TTNET satış noktalarından, bayi ve ofislerinden, 4441444 ve 444 0 375 müşteri hizmetlerindenveya www.turktelekom.com.tr ve www.ttnet.com.tr adresinden başvuru yapabiliyor.

BlackBerry “PlayBook OS 2.0 Tablet Fiyatı ve Özellikleri,PlayBook OS 2.0 özellikleri,PlayBook OS 2.0 fiyatları,PlayBook OS 2.0 en ucuz,PlayBook OS 2.0 ne kadar,BlackBerry tablet,BlackBerry en ucuz


Bir önceki yazımız olan Vodafone Aboneleri Şikayet ve Hat Sorunları Çözme başlıklı makalemizde Faturalı Hat, Vodafon Şikayet Hattı ve Vodafon Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ