Ev Telefonundan Cebi Aramak Bedava!

Ev Telefonundan Cebi Aramak Bedava!

Ev Telefonundan Cebi Aramak Bedava!Türk Telekom kampanyaları ile abonelerinin avantajlı iletişim kurmasını sağlıyor. Firma uzun süredir büyük ilgi gören “akşam 7’den, sabah 7’ye bedava” kampanyasını şehiriçi ve şehirlerarası sabit telefon kampanyasını sürdürüyor. Yeni bir kararla bu kampanyanın kapsamını genişleterek sabit telefondan cep telefonunu da ücretsiz aramak ücretsiz hale geldi. Türk Telekom kullanıcılarına yeni kampanyanın detaylarını  anlatan reklam filmi yayınladı.

Türk Telekom’un cazip kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Cep telefonu kullanımının artması üzerine ev telefonu kullanımının teşvik edilmesi için yeni bir kampanya daha başlatıldı. Bireysel sabit abonelerin yararlanabileceği yeni kampanyada akşam 7’den sabah 7’ye kadar cep telefonlarıyla konuşmak ücretsiz oldu. Türk Telekom daha önce de böyle bir kampanya düzenlemişti. O zamanki kampanyada da konuşma sürelerinde ciddi artış olmuştu.

Kampanya dahilinde aylık konuşma süresi toplamda 1000 dakika ile sınırlı tutularak akşam 7’den sonra cep telefonu görüşmeleri ücretsiz oldu. Mevcut aboneler bu kampanyaya özel bir başvuru yapmadan dahil olacaklar. Tarifesinde akşam 7, sabah 7 bedava görüşme dakikası bulunan tüm üyeler kampanyadan otomatik olarak yararlanabiliyor.

Konuyla ilgili hazırlanan televizyon reklamın da kampanya hakkında detaylı bilgi veriliyor.

Kampanya 8 Nisan – 1 Temmuz 2013 tarihleri arasında geçerli olacak. İsteyen aboneler Türk Telekom’un 4441444 numaralı müşteri hizmetleri numarasından kampanya ile ilgili detaylı bilgi alabilir.


Bir önceki yazımız olan "Elektrik Faturaları İçin Dava açın" başlıklı makalemizde Elektrik Fatura itirazı, Elektrik Faturaları ve Gümrük Bakanı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ