Ferrari California Fiyatı ve Özellikleri 2012

Ferrari California Fiyatı ve Özellikleri 2012

Ferrari California Fiyatı ve Özellikleri 2012

Ferrari California Fiyatı ve Özellikleri 2012

Ferrari, yeni egzoz manifoldları ve motor haritası sayesinde, California’nın 4,3 litrelik V8 motorunun çıkışını 30 bg arttırarak 490 bg’ye yükseltmeyi başarmış.

Maksimum tork 5000 devir/dakikada 505 Nm’ye çıkmış ve tork bütün devir aralığı boyunca yükseltilmiş.

California’nın şasisinin imalatında kullanılan yeni alüminyum üretim teknikleri ve yapım teknolojileri otomobilin toplam ağırlığının 30 kilogram azaltılmasına imkan tanımış.

Ferrari aracın burulmazlığının ağırlıktaki azalmadan etkilenmediğini belirtiyor.

Otomobilin 0-100 km/s süresi önceki versiyona göre 0,1 saniye azalarak 3,8 saniyeye inmiş.

Ferrari California için ‘Handling Speciale’ adında bir modifikasyon paketi seçeneği de sunacak. Bu paket direksiyonu, amortisörleri ve yayları kayda değer biçimde iyileştirecek. HS paketi müşteri talebine karşılık olarak üretilmiş.

California’nın manyetoreolojik amortisörlerinin yeniden programlanmış yazılımı ve amortisörlerdeki daha düşük sürtünmeli contalar, süspansiyonun tümseklerde yüzde 50’ye kadar daha hızlı tepki vermesini sağlayacak.

Ferrari California’nın direksiyon oranı da yüzde on hızlandırmış.

Ayrıca California iki renkli cila ve üç katmanlı boya teknolojisi içeren, daha yüksek seviyede kişiselleştirmeye imkan tanıyan yeni renk seçeneklerine de kavuşacak.

kaynak: ensonhaber.com ferrari fiyatı Webbeli


Bir önceki yazımız olan Vodafone Aboneleri Şikayet ve Hat Sorunları Çözme başlıklı makalemizde Faturalı Hat, Vodafon Şikayet Hattı ve Vodafon Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ