Fethiye Tsunami Görüntüleri Video ve Resimleri

Fethiye Tsunami Görüntüleri Video ve Resimleri

Fethiye Tsunami Görüntüleri Video ve Resimleri

Fethiye Tsunami Görüntüleri Video ve Resimleri

10 Haziran günü Ölüdeniz açıklarında meydana gelen Akdeniz ve Ege Bölgesi’nde hissedilen 6.0 büyüklüğündeki depremin ardından meydana gelen çok sayıda artçı sarsıntı, halkı tedirgin etmeye devam ediyor. Son olarak internet ve cep telefonlarıyla yayılan tsunami söylentisi bu sabaha karşı vatandaşların paniğe kapılmasına neden oldu.

DAĞILIK ALANA ÇIKTILAR

Fethiye’ye bağlı Kumluova ve Karadere Beldesi’nde yaşayanlar evlerini boşaltarak 3 kilometre uzaklaktaki dağlık alana çıktı. Traktör römorklarını ve minibüsleri dolduran vatandaşlar sabahın ilk saatlerine kadar tedirgin bir şekilde bekledi.

GECE YARISI TELEFON GELMİŞ..

Ailesini aracıyla tepelik alana getirerek bekleyen İlyas Işıklı “Eşime gece yarısıtsunami olacak diye telefon gelmiş. Bana söyleyince ailemi alıp evden çıktım” dedi. Söylenti nedeniyle çok kortuklarını belirten Ayşe Kurt ise “Yakınlarımız telefonla arayıp tsunami olacağını söylediler. Kendimizi herkes gibi tepeye zor attık” dedi.


Bir önceki yazımız olan Vodafone Aboneleri Şikayet ve Hat Sorunları Çözme başlıklı makalemizde Faturalı Hat, Vodafon Şikayet Hattı ve Vodafon Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ