iPhone 5 Resimleri ve Çıkış Tarihi Açıklandı

iPhone 5 Resimleri ve Çıkış Tarihi Açıklandı

iPhone 5 Resimleri ve Çıkış Tarihi Açıklandı

iPhone 5 Resimleri ve Çıkış Tarihi Açıklandı

Apple’ın telefonu iPhone 5’in Haziran ayında piyasaya sürüleceği teknoloji düşkünlülerini bir hayli heyecanlandırdı.

Teknoloji düşkünlerini heyecanlandıran bilgiler iPhone ve iPad’lerin üretildiği birinci el kaynaklardan geldi. iPhone 5 ‘in ne zaman piyasaya çıkacağı sorularına yetkililer iPhone 5’in Haziran ayında piyasaya sürüleceği bilgisini verdi.

iPhone ve iPad’lerin üretildiği Foxconn fabrikalarındaki bir çalışandan edinilen bilgiye göre iPhone 5’in Haziran ayında satışa sunulması söz konusu.

Şirketin satışa sunacağı 6. iPhone olan cihazdan önce bilindiği üzere iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4 ve iPhone 4S kullanıcılara sunulmuştu.

iPhone 4S lansmanından önce tüm gözler iPhone 5’e çevrilmişti. Ancak Apple, birkaç yeni özellikle donattığı iPhone 4S ile büyük hayal kırıklığı yaratmış; buna rağmen sadece bir günde 1 milyon adet satmayı başarmıştı.

Yeni iPhone’da 3D kameranın yer alacağı iddia edilirken, cihazın daha ince ve hafif bir tasarıma sahip olması bekleniyor.


Bir önceki yazımız olan Vodafone Aboneleri Şikayet ve Hat Sorunları Çözme başlıklı makalemizde Faturalı Hat, Vodafon Şikayet Hattı ve Vodafon Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Manuel dedi ki:

    Ahmed قال:Apple aslan rafda fekret el paisychl keyboard, el design da wa7ed et5ayelo w 2al eno momken yekon 4aklo keda, ya3ny tawako3 zay ma kol el nas betetwaka3 ay gehaz geded le Apple, men rabe3 el mosta7elat eno iPhone yenzel be paisychl keyboard 🙂

BİR YORUM YAZ