İşkur Balıkesir İş İlanları

İşkur Balıkesir İş İlanları

İşkur Balıkesir İl Müdürlüğü tarafından il genelindeki işgücü istemi ilanları aşağıdaki gibidir.

 Uğur Market tarafından market bünyesinde çalışacak reyon görevlisi ve kasiyer alınacaktır. Alınacak personelin en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Market Balıkesir merkezdedir. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

 Uğur Yapı Market tarafından şoför alınacaktır. Balıkesir merkezde çalışacak olan personelin B sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

 Sar Optik Cam bünyesinde çalışmak üzere erkek kimya teknikeri alınacaktır. Personelin en az önlisans mezunu olması ve askerlikle ilişiğinin olmaması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 20 Ağustos 2012’dir.

 Düzgün Tekstil bünyesinde çalışmak üzere bayan overlok operatörü alınacaktır. Personelin okuryazar olması gerekmektedir. Çalışma yeri Balıkesir merkezdedir. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

 Tukaş Gıda Sanayii tarafından beden işçisi alınacaktır. Personelin en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Çalışma yeri Bandırma’dadır. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

 Deneks Gıda tarafından geçici bayan gıda teknikerleri alınacaktır. Personelin en az önlisans mezunu olması gerekmektedir. Çalışma yeri Ovaköy’dür. Personele servis imkanı sağlanacaktır. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

 Erdek’te bulunan Eren Motel’e garson alınacaktır. Personelin deneyimli ve en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 8 Ağustos 2012’dir.

 Tuna İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından beden işçisi alınacaktır. Personelin en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Çalışma yeri Bandırma’dadır. İlana son başvuru tarihi 2 Ağustos 2012’dir.

 Ertaş LTD. tarafından ekskavatör operatörü alınacaktır. Alınacak personelin en az ilköğretim mezunu, 25-35 yaşları arasında, G sınıfı ehliyet sahibi, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak biri olması gerekmektedir. Çalışma yeri Erdek’tedir. Personele servis imkanı sağlanacaktır. İlana son başvuru tarihi 19 Ağustos 2012’dir.


Bir önceki yazımız olan Vodafone Aboneleri Şikayet ve Hat Sorunları Çözme başlıklı makalemizde Faturalı Hat, Vodafon Şikayet Hattı ve Vodafon Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. nalan keleşler dedi ki:

    tuna insan kaynakları tarafından beden işçisi alınacakmış işkuramı gelmemiz gerekiyor telefonu varsa verirmisiniz tsk

BİR YORUM YAZ