İşkur İstanbul Beylikdüzü İş İlanları

İşkur İstanbul Beylikdüzü İş İlanları

 Gelişim Elektrik Mühendislik tarafından CNC Punch operatörü alınacaktır. Alınacak personel 22-40 yaş aralığında en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Ön görüşmeler Beyoğlu İşkur Hizmet Merkezi’ne yapılacaktır. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

 Solmazer Mutfak Sanayii tarafından enjeksiyon elemanı personeller alınacaktır. Alınacak personellerin plastik enjeksiyon kalıplama makinesinde çalışmış, en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Çalışma yeri Gürpınar’dadır. İlana son başvuru tarihi 21 Ağustos 2012’dir.

 Endeks Kimya Sanayii tarafından depoda çalışacak yük işçisi alınacaktır. Personelin askerliğini yapmış olması tercih nedenidir. Servis olanağı vardır. İlana son başvuru tarihi 19 Ağustos 2012’dir.

 Siyah Gül Tekstil tarafından mal giriş ve çıkışını kontrol edebilecek, bunların bilgisayara kaydını yapabilecek erkek eleman alınacaktır. Personelin askerlikle ilişiğinin olmaması, en az lise ve dengi okul mezunu olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 19 Ağustos 2012’dir.

 Resim Ofset Matbaacılık tarafından bulaşıkçı alınacaktır. Personelin en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Servis olanağı mevcuttur. İlana son başvuru tarihi 16 Ağustos 2012’dir.

 İnan Alüminyum tarafından beden işçisi alınacaktır. Personelin en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 16 Ağustos 2012’dir.

 Rulopak Hijyen Sistemleri tarafından büroda çalışacak elemanlar alınacaktır. Alınacak bayan personellerin muhasebe programlarına ve Office programlarına hakim olmaları gerekmektedir. Servis olanağı mevcuttur. İlana son başvuru tarihi 15 Ağustos 2012’dir.

 Endeks Kimya Sanayii tarafından belge sahibi forklift operatörü alınacaktır. Alınacak personelin askerlikle ilişiğinin olmaması, en az lise ve dengi okul mezunu olması gerekmektedir. Servis olanağı mevcuttur. İlana son başvuru tarihi 15 Ağustos 2012’dir.

 Merdal Çorap tarafından çay ve temizlik işlerine bakacak bayan personel alınacaktır. Personelin okuryazar olması tercih sebebidir. İşyerine servis mevcuttur. İlana son başvuru tarihi 12 Ağustos 2012’dir.


Bir önceki yazımız olan Vodafone Aboneleri Şikayet ve Hat Sorunları Çözme başlıklı makalemizde Faturalı Hat, Vodafon Şikayet Hattı ve Vodafon Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. ramazan çay dedi ki:

  elek tırık ustasıyım

 2. Nilgün dedi ki:

  Sayfa tasarımınız çok güzel, fakat sizden ricam sitenizdeki ilan giriş tarihlerini güncel tutmanızdır. Saygılar

 3. Akın aydın dedi ki:

  18-35 yaş arası vasıfsız ve yetiştirilmek üzere kalıcı eleman arıyorum.ilgilenenlerin875 73 54 nolu telefona bilgi vermelerini istiyorum.Beylikdüzü Avcılar ve Esenyurt civarı olursa memnun olurum

 4. emrullah dedi ki:

  bayan kuaförüyüm. işyerime kalıcı manikürcüler arıyorum sigortasınıda yaparım işi iyi olsun yeterki. iş yerim beylikduzunde metrobuse yakın. : 0212 656 56 42

 5. emrullah dedi ki:

  beylıkduzu bayan kuaförüne manıkurculer arıyorum ssk war kalıcı manıkurcu ıstıorum tel 0212 656 56 42

BİR YORUM YAZ