İşkur İstanbul Kağıthane İş İlanları

İşkur İstanbul Kağıthane İş İlanları

 ISS Tesis Yönetim Hizmetleri tarafından temizlik görevlisi alınacaktır. Alınacak personelin en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

 Mart Matbaa tarafından yönetici asistanı alınacaktır. Alınacak personel matbaadaki süreci kontrol ve takip edecek, fason iş takibini yapacak bir personel olması gerekmektedir. ERP programı bilmesi, satınalma sürecinde çalışmış, lise ve dengi okullar mezunu olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 19 Ağustos 2012’dir.

 Birlik Toptan Satış Mağazaları tarafından kasiyer alınacaktır. Alınacak personelin en az ilköğretim mezunu olması ve askerlikle ilişiğinin bulunmaması gerekmektedir. Kasa kullanmayı bilmesi ve kasiyerlik deneyiminin olması tercih sebebidir. İlana son başvuru tarihi 17 Ağustos 2012’dir.

 Gültepe Ensar Sağlık Hizmetleri tarafından temizlik personelleri alınacaktır. Personelin 25-45 yaşları arasında, en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 16 Ağustos 2012’dir.

 Callpex Müşteri Hizmetleri tarafından çağrı merkezi görevlisi alınacaktır. Personelin esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmesi, lise ve dengi okullar mezunu, 18-35 yaşları arasında olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 12 Ağustos 2012’dir.

 Eker Süt Ürünleri tarafından en az ilköğretim mezunu, ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen satış temsilcileri alınacaktır. İlana son başvuru tarihi 10 Ağustos 2012’dir.

 Kervan Plastik tarafından plastik enjeksiyon makinesi operatörü alınacaktır. Alınacak personelin askerlikle ilişiğinin bulunmaması, usta öğretici belgesinin olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 10 Ağustos 2012’dir.

 Çağlayan Erkek Öğrenci Yurdu’nda çalışmak üzere bay/bayan aşçı ve aşçı yardımcısı alınacaktır. Personelin çok kişiye yemek yapmış olması ve Kağıthane civarında ikamet ediyor olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 9 Ağustos 2012’dir.

 Tuğra Kitap Pazarlama tarafından 22-28 yaşları arasında, muhasebe deneyimi olan, LUCA programına hakim, meslek veya ticaret lisesi mezunu erkek muhasebeci alınacaktır. İlana son başvuru tarihi 5 Ağustos 2012’dir.


Bir önceki yazımız olan Vodafone Aboneleri Şikayet ve Hat Sorunları Çözme başlıklı makalemizde Faturalı Hat, Vodafon Şikayet Hattı ve Vodafon Şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. asım çaylan dedi ki:

    eker süt ürünlerinde çalışmak istiyorum 43 yaşındayım

  2. hakan terki dedi ki:

    guvenılık sıgortalı duzenlıı bır iş ıstyorumm bılgınızee tşkr edrm sımdıden şişlide ikamet etmekdeyım okmeydn

BİR YORUM YAZ